Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helo mindenkinek azt szeretném kérdezni h valakinek nincsen 125 ös pitbike Váltó alkatrészek vagy valami besült blokk aminek a váltó része működik és megválna tőle?
Én megyek szívesen mindenhova, ha az időm/zsebem engedi! Adatlapomon van mélcím, jöhet az info!
ilyen gumim van
Telók ,Alu SM szett és a Kipu elkelt!
Apraszakinak! Figyusz Feri bácsi!
Így van a 2.5-es hátsóra jó a 120-as gumi.Ezért hoztam pár db-ot,hogy segítsek azokon akik ilyenben gondolkodnak.(meg magamon) Drága lesz! Jönnöd kell jövőre a pit Supermotard Sport 140 kategóriába!(legalább Kecsón!)
Asszem megvan az emil címed oda átküldöm a képeket és árakat.
Valami ilyesmire gondoltál?
Jól elférne a szedersorok közt...
paraszt pit erre kéne egy pár slick
mindegyiket meg tudom magyarázni! a fele VÉLETLEN
Bazmeg két éve gyűjtögetek rá!
Meg kibeszél? Csáppöraháznál, sárgaCéBéeR, Múvisztár, Parasztpit, külön KTM legózni...azzigenn!
mire fel ez a nagy dőzsölés
van élet . külön szupermoto szett a pit alá
Pedróbácsi, jól gondolom, hogy a 12-es 2,5 széles hátsó szélesebb, mint az én gyárim? Arra már rámegy a 120 széles gumi anélkül, hogy összehúzná?!? Dobj egy fotót, meg árat légyszi! Mindenképp érdekelne, legalább nem kellene mindig cserélgetni ilyenkor a bütykösgumira, csak kerékcsere, osz' go!
Halló valakinek esetleg inner rotor gyújtáshoz cdije van e
Eladó pitbike alkatrészek :Pitsterpro GPX első teleszkóp pár.
Pro Circuit T4 kipufogó(KLX)
Hátsó 1 dugattyús fékmunkahenger,új betétekkel,Fékcsövek,
Crf 50 idomok,küllők és egyéb kütyük.
10-es 1.6 hátsó kerék új,
12-es 1.85 első használt
12-es 2.15 első új
12-es 2.5 hátsó használt
12-es 2.5 hátsó új
12-es ALU SM szett !
Én most cseréltem első gumit, de nincs semmi baja a keréknek ,úgy hogy nem adom el!
14-es pitbike első kereket keresek 15-ös tengelyhez.Esetleg gumival.
Hát kedvezményes kerekek jöhetnének, hogy legyen tarcsiba...
Alig használt BSE 150 Elite pitbike eladó cross vagy supermoto kerekekkel. Versenyt nem látott ,de versenypályára vágyik!
Elöl hátul állítható telók,1/4-es gyors gáz ...egyéb extrák.
i.á.: 195e
Valószínű az lesz hol lehet hozzájutni?
Húzd le a lendkereket, és nézd meg, nem égett-e meg a gyújtótekercs. Szaga is van olyankor. Az enyém már a harmadik tekercset sütötte meg.
Sziasztok !

Tudna valaki nekem segíteni van egy bit bike-om azt hiszem kinai 125 cc nincsen szikra nem tudom mi lehet mindent próbáltam már új cdi trafó jeladó stb valami bekötési raj van valakinek ?
S.O.S

Köszöm
Lehet ott olyan is, h lelazult a vázról a trafó v lötyög a trafóban esetleg a gyertyapipában a gyújtáskábel.
Helló sziasztok segítséget szeretnék kérni pitbikom van 4 ütem mentem volna ki vele motorozni és elkezdett szaggatni hol ment hol nem gyertyát kicseréltem karburátor tiszta mi lehet a baj szelep gyújtás?
http://www.felixpromotion.hu/j...
Szavazz és oszd meg lécci!
köszi