Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa, megoldom.
nem igazán arról vany szó, hogy nem szívesen látnak titeket.

Miért is lenne így Zétől kaptunk kölcsönmotort jó kis race volt, én meg szoktam nálatok is lézengeni, szóval nem erről van szó, nem szeméyles szimpátia vagy unszimpátia a mozgatórugó.

Sokkal inkább az amit írtam, hogy ti kissé más stílusban mentek, ami nálatok még simán belefér-alakalmasint az is hogy kontakt után kilökitek egymást, és utána puszipacsi- azt a mi mezőnyünk annyira nem tarja jó ötletnek.

Megfordítva, azt is lehetne mondani, hogy mi anyámasszonykatonája módon megyünk.

125 ben is keméynen meg a könyöklés, meg robogóban is, nálunk meg nem, nem tudom miért így alakult ki.

Nadeszóval, értem én, akkor közvetítem, hogy mégsem...

Ha meg összeraktok valami recegét, az tök jó!

Remélem azért összefutunk Kecsón.

Üdv Molnár Zoltán
Igen Zoli megkaptam.Köszönöm.Bocs,hogy nem reagáltam rá.Részemről volt ez az ötlet,de belátom így is kevesen vagyunk nem hogy több csapatot rakjunk össze.Szóval 99%,hogy nem megyünk.Meg ahogy olvastam a fórumon,páran nem szívesen látnak minket.Amivel nincs is semmi baj. Viszont tanulmányoztam a kiírást,szabályokat és már épül a Simsonunk a versenyre.
Ha kész lesz és indulhatunk,akkor egy 3 fős csapattal résztvennénk .Majd még olvasgatom az oldalt,hogy minden fontos infót begyűjtsek. Indulási feltételek...stb
üdv.
Vészi Laci megkaptad amit írtam neked?
Szasz!
(tok:)

Feltettem a kérdést a fórumunkon, meglátjuk mit válaszol a mezőny.

(u.i: mi is chilis babot szoktunk tolni iylen összeülős alklmakon, mert elronthatatlan kaja:)
Sziasztok érdeklödni szeretnék hogy a képen látható kuplung van a motoron (lifan 125) és mindig szétt törik de nem 1szerüen hanem szétt robban apró darabokra a motoron a kislendkerekes gyujtás van és valószinü nembirja a fordulatot azt szeretném kérdezni h lehet erre a fajtára valami erösebb kuplungot venni mert nembir intenziv használatban 1 hónapot válaszotokat elöre köszi!
Jó lesz a chilis bab is csak át kell keresztelnem a bulit ,,Babos" Partyra ! Majd a kb. létszámot megadom időben ! Az anyagiakat meg majd elosztjuk! Hirdessétek az igét!
uff
Csecs! a kajával kapcsolatban annyit ,hogy chilisbabot főznék (ez már egyszer jól működött )....persze ha mindenkinek megfelel ha nem ötleteket elfogadok.ja és Vésziúrnak kellene majd jelezni,hogy hányan meg ki meg hogy enne....sztem ha kora délelőtt megérkeznénk akk. max 12-kor lehetne is enni
Én így első blikkre nem-et mondok, de kituggya mi lesz még addig.
Hello Pitbike huligánok!.Október 2.-án Kecskeméten kinek lenne kedve motorozni?De.-t Simsonosok garázdálkodnak,ami azt jelenti,hogy 12ó-tól szabad a pálya.Ha van valakinek pontos infója vagy kontaktja a Simosokkal az szóljon,esetleg csatlakoznánk hozzájuk.
Akiről tudok,hogy jönne : Halász Tomi,Kiss Csabi,Röder Tomi,Csacsa, szerény személyem, Beszéltem a Budai Attival is.
Zééé?Apra? Karesz? Krisztina? és valahány név a naptárban!
Csacsa főz!(Ő mondta)
uff
remélem látszik milyen :)
Heló! Küld el a címed és a neved az e-mail címemre: danilolz@freemail.hu . Postával együtt kb 7700ft lesz. Köszi!
Hali, 12-es hátsó kerékről tudnál dobni egy képet?
Szia engem a kormány meg olaj is érdekelne ha neked okés :)
tessék
hello a kormány érdekelne ha képet raknál fel megköszönném !
köszönöm a választ!
hűtő kell, 1dl olaj plussz sztem....kipu jó lesz
Sziasztok! van 1-2 eladó cuccom:

-12-es hátsókerék (frissen festve,lakkozva) ajándék belső+ 30%-os cross gumi) 8e
-féktárcsa (hátsó 80%) 2,5e
-lánckerék (hátsó 420-36) 2e
-fordított teleszkóp (befogókkal) 10e
-starbar kormány 4e
-olaj hűtő minden tartozékával (egy tömítés hibás, nem nehéz megcsinálni, amúgy 1üó-t ment) 6e
-1db bontatlan SILKOLENE SUPER 4 SX SAE 10W-40 motorolaj 2e

Ha érdekel valami írj ide a fórumba :)
Bali te benne vagy,meg aki még jól ért hozzájuk!
160as yx blokkra mennyire szükséges az olajhűtő?több mint ajánlott? meg van csak fel kel rakni...mennyivel több olaj kell így a blokkba?új blokk csak beindítgatva volt
kell-e nagyobb kipufogó? egy motovert 140ccm blokkról ment rá az a kipuff... szerinted(tetek)?
köszi előre is!
szia!ezzel a géppel sok jóra ne számíts....bóvli kerék telók stb.az egész egy vicc..ja és még balesetveszélyes a soförre nézve!sajna ez van ne haragudj meg!egy normális minőségű pitbike 100szor többet ér,és ami a legfontosabb ahhoz kapsz alkatrészt ehhez nem!Nem a levegőbe beszélek mivel heti szinten hivnak fel engem(www.motoaction.hu)szerte az országból emberkék és keresnek ehhez cuccokat...de sajna nem tudok adni hozzá!

Javaslom egy jó kis pitbike vásárlását....
üdv
Anya csak egy van.
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy a lendkerékhez hogy találok anyát mert levettem és úgy elraktam magam elöl hogy nem találom?-.-"
Sziasztok!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/bsa/bsa_klx_140_pitbike-50
48450
Vélemény? :D Sajátom... ha érdekel valakit hát tessék.