Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DNM teló elkelt!
Szia én most raktam Inner Rotor kit gyújtás 125-ös blokk-ra csak azért raktam rá mert meghalt a gyújtásom és akkor már ilyet vettem mert kiakartam próbálni milyen és nagyon kis forgós lett tőle a blokk! szerintem megéri :)
Pitbike alig használt DNM HT-RC hátsó gátló eladó.Kb. 20 állítási lehetőség. Bl 1000-es rugóval.
i.á.: 27e
mmse1@freemail.hu
70-591-4848
Sziaztok!
az lenne a kérdésem hogy 125 ös lifan blokkos pitbike-ra megéri rá rakni ezt a gyujtást?http://kinaimotoralkatresz.hu/...
csá
öcsém pitbike-ja ledobta a láncot és le verte a gyújtás jeladóját egy az egyben.
Kérdésem hogy van-e valakinek elfekvőben egy gyújtás alaplapja?
Üdv: Zsolt
Azt már állítgattam és semmi változás :S
nagy a holtjátéka, nem emel ki. Vegyél vissza.
Sziasztok segítségre lenne szükségem az a gondom hogy Pitbike-om kuplung-ja nem mükszik új a kuplung kar,kuplung bovden de még se jó mert sebességbe rakom elindul? ilyenkor mi a rossz? Válaszokat előre köszönöm!:)
Nekem nem volt még, de a májerek aszt mondják, h előnyösebb a gázlengés, ez miatt jobban megy vele a motor.
És mi az előnye?
power bomb
Hali!
Mi ez a kis tartály a könyökcsőnél?Nekem ez ismeretlen....
Mi voltunk többször is , de csúszik ám rendesen !
Na akkor idén télen is kellene 1-2 alkalom, a buli kedvéért...nem srácok?
Dunakeszin volt tavaly Pitbike.hu Peti szervezte ha jól tudom innen többen is voltak párszor minden pénteken volt este 7-8 tól 10 -11 12 ig ahogy épp kedv volt
Szia!

Ez hol volt? Engem érdekelne terem motorozás csapattal.
plusz egy fekete crf 70 első sárvédő
Hali Riderek!

Van eladó mikuni 22 karbim hátsó cross gumim komplett első fékrendszerem ha valakit érdekelne itt elérrrr

Télen meg irány terem ha lesz felnézek és kölcsön kérem valakitől a gépet pár körre
sziasztok! Még mindig nincs megoldva agb29-es blokkunk, melyben eltörött a főtengely. ha tud vki elfogadható szerelőt, alkatrészt, úgy kérem értesítsen. Köszi zsolt 203-90-90-92
Ja , oké! Csak azt hittem jobban fúrja az oldaladat a kíváncsiság hogy milyen a TB-s hengerfejjel a motor? Én a hétvégén mentem egy ilyen SM vezérműtengelyes pittel(Déczi Balázs) és szerintem terepen is jól használható ! Nem tudja valaki hogy az idén lesz-e terem edzési lehetőség ?
Hali Józsi! Nem akartam összerakni még , de mivel a 160-as henger is marad (ezt is fel akarom majd újítani a télen )így hát lecseréltük a hengert és elraktam a blokkot a szekrény mélyére sztem tavaszig nem is rakom össze a motort fel akarom majd újítani a vázat is telók,kerekek stb.
Helló Csacsa! Mi a helyzet a tuning szettel ? Beépítteted már?
Sziasztok van egy kis Gondom a Inner rotor bekötéssel valaki tudna egy kapcsolási rajzot küldeni vagy leírni mit hova ?
Szerintem a váz merevsége nagyon fontos a supermotonál! Bár én MX-es vagyok de egy csavarodó két nyomon futó váz az még látványnak se szép!