Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a pont a 101 Józsinál!Aki már pár évet lehúzott a versenysportban az tudja ezeket.Csak hogy értsed Józsi,hogy mi a vita tárgya : Év elején Lásd: Kecskeméten még értékelték a napi licences versenyzőket, például engem is 2. hely,kupa,dobogó.Pont nincs,tiszta sor. Aztán ez év közben megváltozott,hogy csak az éves licencesek állhattak fel a dobogóra.Hát ilyen nincs!Sajna én nem lehettem a helyszínen,hogy azonnal kinyilvánítsam a véleményemet ezért most előre készülünk a 2012-es évre.
én tudok egy kicsit drágábbat, ha érdekel írj vissza itt és megbeszéljük!
Bocsi hogy így mx-esként beleszólok az sm dolgokba ,de ez a napi licences dolog más MAMS szakágakban már régóta működik!(pld.enduró-cross) Mégpedig oly módon hogy a napi licences induló teljes jogú versenyzőként értékelik, díjazzák csak nem kap a kupa sorozatba számító pontokat.(ez azért arra ösztönzi a többször indulni akarókat hogy váltsanak éves licencet) Amikor meg nincs meg a minimális létszám(általában 4 fő) akkor nem lehet mit tenni, hozzá sorolják a felette lévő kategóriához ez versenyenként változhat.
sziasztok pitbikeot kersek kb 110-125cc 80000 FT ig ha tudtok eladót szoljatok
Visszatérve még a díjazáshoz. A verseny rendezőjének is érdeke ,,lenne" korrektül díjazni az indulókat,mert ezáltal tudná bebiztosítani az induló létszámot ill. aki 1 versenyen indul az kedvet kaphat akár a következő évben több vagy egész kupasorozaton részt venni.
Az összeröffenés most volt Kecskeméten.Én nem kívántam napirendet kitűzni,témákat feldobni...stb.
Az Openben Halász Tamás és Kári Péter is ,,állandónak" számítana.Halász Tomival beszéltem ő készül a 2012-es évre.Kári Petiről nem tudok semmit.És hallottam ezt-azt aki készül még.Pl. én is.
Ha gondolod szervezz egy összeröffenést,de arra ott lesz a díjkiosztó.És akkor a kupasorozta szervezője is ott lesz(én nem)
Olyan NINCS,hogy érem vagy kupa.Ha a verseny rendezője kiír egy kategóriát akkor azon a versenyen egyforma elbánásban kell részesíteni mindenkit. A versenykiírás tartalmazza a díjazást. NINCS olyan,hogy a ,,C"-,,N"- ,,I"..stb licencesek kupát a ,,D" napi licencesek érmet kapnak.Ha az adott kategóriában egy ,,D" napi licenccel induló versenyző 1.-3. helyet szerez és a versenykiírásban a díjjazásnál kupa szerepel,akkor kutya kötelessége (lenne) azt átadni !Olyan van,hogy 1.-3. kupa és a 4.-től érem díjazás.
Szia Laci!

Arra kellene törekedni, hogy legyen sport és open kategória, mert pl egy 125-ös és egy 180-as között óóóriási különbség van sztem.
A 140-est már nem nagyon lehet tuningolni, de még a 125-öst lehet reszelni, és ott sztem nincs akkora eltérés.
Arra gondoltam, hogy persze legyenek díjazva a napi licenc-et kiváltók is, mert akkor az tisztességesebb, mert Ők is megfizették az indulás jogát. Erre a legjobb példa Csacsa!+ ÉN! (bocsika Csacsa!) Most azt nem tudom, hogy érmet kapjanak-e vagy serleget. Tehát hogy melyiket ki kapja... ezt meg kellene beszélni a srácokkal is és majd a MAMI-val is.
Persze képviselem a Pitesekeket Én is a többekkel együtt és támogatom, hogy jöjjenek sport kategóriába még többen, hogy legyen motor a pályán és legyenek látványos meccsek!
Viszont akkor az open kat-ba is kellene még 1 fix ember, hogy meglegyen a 4 induló ott is, hogy értékelhetőek legyenek Ők is!
Aszem van a Kiss Csabi, #Zé, és Csacsa open-ben, aki állandó.
Így nagy hirtelen ennyi jutott eszembe, viszont javasolnék egy összeröffenést valamikor a "szünetben", hogy ezt pontosan megbeszéljük és ha van közös eredmény, akkor az illetékeseknek is el lehet mondani a konkrét dolgainkat. Pontozás, díjazás, miegyebek...
Szerintem lesz.Már csak az a kérdés,hogy - külön is értékelné-e a rendező a sport 140 kategóriát,ill. tisztázni kellene a napi licenccel indulok értékelését.Az utóbbinál arra gondolok,hogy az adott versenyen értékelve(dijjazva) legyenek azok a nevezési díjat,napi licencet kiváltó versenyzők is!Az tiszta sor,hogy bajnoki pontot nem kapnak.Valószínűleg az év végi díjátadón most sem tudok részt venni,ezért az a kérésem,hogy képviseld te is ezt az ,,igényünket" Annak külön örülök,hogy van-lesz érdeklődő az iskolából.
uff
Írtam e-mailt, és azt hiszem meg is találtam a hirdetett kerekeidet. Köszi közben sikerült megoldanom. Pont ma sikerült vennem egy 10/10-es minikrosszt, a másikat pedig családon belül tovább adtuk.
Azzal amúgy már így "kente":
http://www.youtube.com/watch?v...
Remélem a minivel is szépen fog menni
Laci!

Nos jövőre lenne 2 tanulónk is akik indulnának Sport kategóriában velem 1ütt. Kellene még 1 STABIL ember, aki végigmegy a szezonban.
Akkor meglennénk 4-en Sorpt-ban is!
Még valaki esetleg?
Lóri !Sikerült megoldanod a kerekeket?Vártam,hogy 12-es vagy 15-ös a tengelyed!12-eshez nincs kerekem,max egy első ráf amit áttudsz fűzni 14-ről 12-re.
uff
Köszönöm szépen a vendéglátást lányok és fiuk.
Köszi Pedro! Kár hogy Te nem tudtál motorozni egyet... És én is köszi mindenkinek aki eljött!
Nagyszerű időt fogtunk ma ki!Gratulálok a motorozóknak!Főleg Kiss,,53" Csabának aki hihetetlen kőridőt futott!
uff
a komlet válto 20 000ft náuk de biztos van külőn dbokban is
hali nekem is van .agb29 em, a kinai motor alkatresz ,hu talász rendelhetsz is alkatrészt egy párszor voltam már náluk a kiszolgálás nagyon jó de beszélj velük telefonon is rendelés előt hogy mi is kel persze csak ha kinai a cuccod minden van általában náluk
Bocsibocsi, én válaszoltam, csak benyelte az éter. Rég jártam a tankin, de télen mindenképp kéne menni párszor!
Hello mindenki! először került a kezem közé egy 4T pitbike ezért nézzétek el, hogy nem értek hozzá. a helyzet hogy a harmadik fokozat fogaskerékpárt nullára redukálta az előző tulaj és csere darab kellene meg egy tömítés készlet meg szelepszár szimering. a blokk típusát nem tudom, a motor elvileg egy BSA pitbike mint ez
a váltó pedig a képen látható. ha valaki lenne olyan jófej hogy mutat egy oldalt ahol rendelhetnék vagy van elfekvőben nála azt meg köszönném.
Menjünkmánnn
Sziasztok!

Holnap pitbike SM -ezés Kecskeméten! Szuper időnk lesz, ezért (is) szokás szerint kötelező a részvétel!
hello szükségem lenne egy 14 elő cross gumira vagy egy komplett 12es első felnire gumival együtt ha valakinek van eladó írjon
Ahhogy ígértem...
akkor ezt megis beszéltük.