Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, mondta Csabi hogy valami brutál géppel(RPT) nyomod az MX-be ,ami az enyémet csúnyán veri mikor voltunk nála Zé-vel ott folyattunk a múhelyben nagyon profi
köszi azért..:)

Azért ha vki tud vmi hasonló vételt vagy vmi blokk félét(használtat)
az kérem jelezzen,
kösziköszi
addig is dobbantok(:
hali..
Hát az van,hogy nincs valakinek egy felesleges kuplungkarja



Facca nagyon, csak hogy nem mentem még vele mee gecimelegvan(még a góréj alatt is ki engedett a főd fagya) ,meg dolgoztam ,nem nagyon tudok véleményt mondani.Az biztos hogy egybe van, meg motorerőben sincs hiány
Elkelt a 160-as yx ! Zé fog vele pirítani! Kell a LE a supermotohoz!
Gratula Csacsa az új géphez! Márkatársak lettünk!
Hali 101!
160 YX blokk elkelt akkor? :(
lehet érdekelt volna=)
Ja ja ja ,miújságmiujság
Na,mivammi? fasza a teknika?

AKURVASZÁDAT
Helló Pedro! Fasza lenne a szombati pócsi mizérián bizniszelni
Ha kishazánban vagy akkor felhívlak inkább, megvan a számod.
köszi, konzultálok vele!
Rajtam kívül innen mindenki Csacsa,Z,Imre,Károly tudomásom szerint
Nincs mit szívesen én ismét nem megyek más programra gyúrok de talán majd szeptemberbe...mintha olvastam volna valamit
Köfike.Te mész az esti Pócsi derbire?Ki megy még?
Milyen hosszú a Pócsi pálya?(gokart része)
Hűha!Beerősítettél Csacsa!Lassan RPT kupa lesz a Pit SM.Kakucsra kellenek is a gyors motorok.
Na ha lejövök a hegyről én is nézek valami plusz lóerőt!
Szia Kari(repsolfan)
nem tudom megnyitni a freemailomat,de ma kiolvasták.Szóval szerintem belemenne és az ár is oké.Pénteken megyek Szerencsre és lehet szombaton Pócsra,de ezt a a zé-nek ne mond,mert ha nem megyek mégsem akkor letépi a ....
Ha jó neked akkor vagy pénteken Szerencsen vagy szombat du. Pócson összehozzuk.Az msn-m működik és van skypom is,ha a részleteket meg akarod beszélni.Ha nem passzolna akkor persze nem kell megvenni.msn: mmse1@freemail.hu vagy skype: apedro76
na persze..... gondolom....
Csőő!Köszike ,azon leszek de még csak finomkodok vele majd a hűvösben
heló cserélném aprilia rx 125 öm pit-re rátudok fizetni max 30e-t 96 os évjárat delroto karbulátor 36 Le gyűrűzni kell + 1 gázbovden és tökéletes 6 hónapja volt dugó hengerfej szimering csere van számla is! képek fotógalériámba
Jó fasza... Gratula Csacsa használd egészséggel,stb
Csacsa új gépe: