Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj. Van a drz-topikban egy Trobee nevü pali, az akármilyet tud csinálni. Hibátlan jó, nekem már küldött kettőt is.
nincs valakinek kisebb lánckereke hátra mint 39?
Csőőő majd Máriapócson meglássátok, nincs itthon a fotomachinom és nem tudok képet feltenni ,de "gecijókisfasza"
kiscsacsa na muti az uj gépet .
lassan csak en megyek 125-tel .
Hali!
Ne haragudjatok hogy ezt ide írom,de nem találok sehol sem 140 ccm es lifan blokkot vagy vmi hasonlót.
Mert az enyémben lett cserélve minden (124ccm dukar blokk,Orion 29/p-s motorból) kivéve a henger azt hittem az bírni fogja..na mind1..
szóval most van egy blokkom amibe henger csere kéne (max gyűrűk is) és keresnék egy nagyobbat(:
Segítségeteket előre is köszönöm
üdv.Kornél
Hellósztok!
Egy nagy problémám van.
Van egy lifan blokkos pit-em, és lett benne gyűrű cserélve.
Mentem is vele párszor, jó is volt.
De egyszer megakadt. Rájöttem hogy csak a kuplung csavar tekeredett ki és megakadt a deknibe.
Itt jön a GOND!
Összeraktam és max fél gázig pörög ki, utána csak hörög meg minden baja van.
Néztem már gyújtást, szelep hézagot, karbit...de ugyan az.
Mi lehet a baj?
Ha van tipp akkor írjatok már.
Köszi előre is.
Üdv: Zsolt
Hi! Küldtem mélt.
Regisztrálnék de már a 24-25-i ajkai pit mx-re vagyok regisztrálva! "miért is nem lehetek , egyszerre két helyen"
tessenek regisztralni .
Éjszakai motorozás Máriapócson:
Hbmotorosok
Ú de facca, lehet hogy mi eből a két napból hármat csinálunk
Ma voltunk Gyarmatom. Mármint a MAMI.
Szept. 11-12, tehát kétnapos buli lesz.
Köszi.Nekem mcm t5s 140-es motorom van,valahol meg tudom nézni,hogy ehhez a géphez mi a pontos adat?
Szelephézag .hidegen ,szívó 0,1-0,15, kipuf 0.15-0.18 . A kínai gépkönyve 0,05-öt ír mindkettőre.
bú.
Márpedig Milka tehén csak a reklámban van!
Stét micsoda vadállatok... .
BSE is jo. meg amit crf250 ajánl azok is mind jok.
igen.
akkor pócson talizunk. .
csak az ülés hianyzik. rendeltem a kinaimotor..tol csak elneztek es crf 70 est kuldtek. . .
terepezni akarok vele, ugratgatni
Imu neked vot a pitbike vázad?
Köll.