Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkészült a blokkom ismét
DURVA AZ A GUMINÖ
Végre van már valaki a forumon
ÚÚÚHHH elég meredekre sikerült ,nekem bejön ez egy igazi fesztiválozós motor he hóttríszegen félmezittelen összehányva behhúgyozva már a nulladik napon egy guminővel a hátadmögött csapatás atömegben, kategóriába sorolnám ezt a jó öreg páncélost GRATULA SZAKIKÁM
akko swarbleee
Mi az a swarbli?
ez mi? szegény swarbli
Gecc, mi durvák ezek a schwalbe-pimpelések!
Én csak idáig jutottam annakidején:
sziasztok kár hogy nem itt laktok mert itt soskuton van kurvajó krossz pálya kb 5 km hosszu vannak ugratók erdös rész homokos rész kurvajó
Jóó reggelt ,én megyek az tuti ja és remélem hogy a többiek is jönnek a környékről , na jóvan most má megyek és felkeltem a kakast
Azért még 1x megkérek mindenkit,hogy aki 99% jön Brezovára Pitbikevel az jelezze itt!Nem azért,csak mert ha olvassa a Mami,akkor lássák,hogy tényleg megyünk .Köszi
Röder Tomi,Morber Atti (70%)Vészi Laci Pécsről
Menés lesz, jöhettek, a külön kategória érik...
Biztosan mehetünk,csak mivel nem voltunk Bábolnán,így valószínűleg nem tudják hova tenni,hogy 1x megyünk 1x nem. Azért inkább megkérdem a Lecsót.Amúgy 10körül jelezték már nekem a Brezovai indulást.Remélem ha 10 fő felett leszünk akkor kapunk külön futamot.
Pénteken megnézzük mi Pécsiek a Dömsödi gokartpályát.Nekünk az van a legközelebb.(170km)
miért ne mehetnénk?
Hejj!Igen most néztem én is meg a képeket.Hááááááát
ja.
Akkor július 10.-én Brezova,ha mehetünk.
viszont ha jól látom Bódis Ricsi pitbike-os kollégánk képviseltette magát
Szia Laci!

Nem tudok semmit, de a képek alapján örülök hogy nem mentem...
Képek iTT
Tud valaki Bábolnáról valamit,hogy mi volt ?
tudom nem is sértésnek mondtam!
Ne is figyelj rájuk , mee ezeknek má régen elmentek otthonról !ha kimegyünk motorozni mindenki újra 15évesnek érzi magát ezéé kuva jóóó
Ja az jóóó vóna de erre csak visontán látok leghamarabb esélyt mee szét vagyok szorva mint 1 acskó mák
Há monnyuk te 2 gyerekkel 40 fele stb..
ki itt az idös? . . .