Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2010 Június 12 SZOMBAT- RABÓCSIRING!
HBME Pályamotoros Nap!
Mivel Diószegi úti pályánk jelenleg víz alatt van, e havi Pályamotoros Napunkat Máriapócson rendezzük meg a Rabócsiringen!
Pályahasználat: 5000Ft/fő azoknak, (kaptunk 1000 Ft kedvezményt) akik velünk érkeznek a helyszínre! Ez EGÉSZ NAPOS motorozást jelent!
Ami nem lesz:
-zászlózás
-15 perces futamok
Ami viszont lesz:
-motorozási lehetőség egész nap
-nap végén időmérő (igény szerint)
-fényképezés, videózás

Indulás: 9:00 Debrecen, Kassai úti Agip kút
Soma83:

Ha jól tudom a licenc kb 3000 HUF, de hallottam olyan hírt is hogy lehet hogy pitbike-osoknak nem kötelező! Azért se tettem a plakátra.
Helló m3nyus
A multkor kérdeztem hogy van-e gyűrű szetted pitbike-ba.
Kellene Lifan 125-be 52mm-es
És Lifan 140-be 54mm-es gyűrű szett.
Az nem baj ha véletlen van 0,25mm-rel nagyobb is (sőt az jobb lenne)
Ha van valamelyik is akkor kéne nekem.
Előre is köszi.
Cső
Jaúreggelt! Ő egy plakátfijjú
Vááá az a jó Zé a plakáton . .
Licenc az menyibe kerül?
Sziasztok!
Pitbike SM verseny lesz 2010.06.12.-én Kecskeméten, legyünk legalább annyian (12en) mint voltunk áprilisban tréningen!
Hali mikor ütközzünk .
Megjött a cuccotok
hájja. majd erkezik.
Halihó
Jaja ő tudja de nekem kb csütörtökön jön meg a pízem
Balitól valakinek valami?
Csőő! Zéé 12-én szabad vagyok 11-ét meg valahogy elcserélem és mehetünk ,lehet hogy jönne azasszony is ha befér
Akkor megyek szurkolni 12-én ! Ja meg a Pedrónak oda adom a vecsei díját !(már nem is kell neki nyeremény Kecsón)
Zéééé Fellőttem az erdélyi képeket a fotókhoz
RPT (Kiss Csabi is jön) Halász Tomi is szerintem Vecsésről. Mi 2-en a magas Tomival,mert az Atti ,Ádámot játszott a bordáival,de nem lett belőle Éva.És még lábadozik.Egy pesti kissrác aki tavaly 80-ban bajnok volt.Azért gyűlik szerencsére a csapat.
nem lehet kell a
Gyere velünk inkább a ,pénzedet úgy is csak elköltöd valamire ezt a bulit meg úgy se fogod vissza venni
Csáá Én tutti hogy megyek ,megpróbálok még pénteken lemenni Zéé-vel .Úgy sem készeskedtünk még együtt "mindig csaka meló" no meg valami takarmányról is gondoskodnom kell ,me nem akarok enni löncshúst inkább valami faca fleckent vagy valami hasonló nyalámságot no meg össze haverkodunk rendesen a pálya szílin
Mond le azt a lovardát a picsába.
Beszéltem Frecska Janival, azt mondta, h X-kat nem lesz ( Véngeci miatt), de a pitsumo mehet a szimósok között. Ha sokan leszünk, akkor lesz külön dobogónk is. Mondta , h a pécsiek túlerőben vannak, szedjék össze minden tudásukat az alföldi betyárok.
Na fasza pont ebből maradok ki