Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eddig is volt , csak a gépem volt szar.de mosmá jÓÓÓóóóó!
Nagyon messzeföldön van az nekünk, de mit lehet tudni? Még az is lehet, h odaesz a fene egyszer.
Háj Lett végre neted, v a apósodnál líbecolsz?
Besikerűlt egy másik gumi szett. Sawa mc31 s-racer. Remélem fog mint a ződfesték
sziasztok!
nyáron nincs kedvetek kijönni Pannonhalmára?
naja..valami igazi kötsög
na de mindegy ez itt a pit fórum szóljon arról.

kösz, láttam mi történt a pályával ott felétek reptér, hát genyóság.....
valakinek
körbekérdezgetek,hátha kell vLkinwk
hi skac , nagyon szivesen örülök hogy tetszik!üdv bali

van mx gumim!segítesz eladni párat? kyoto mx (starcross mintás) bőven veri a mitas és társait és 10.e pénz csak!
mondjuk: "m3nyusproto1" vagy ilyesmi
hali
tegnap megjött a csuka
nagyon fasza,köszi
Nagyon jó lesz a géped meg elismerésem a munkádért hogy ilyen sokat melózol vele de a hátsó lengővilládra ezért illene egy saját logó matrica stb az a valami helyett! üdv B.
nekem így elsőre egy kicsit kibacottsoknak tűnt a motorod nagyon agresszív ,mentem már egy ktm -el az kezesebb vót ,de biztos hogy megbarátkoznék ezzel is
Pedig a gázt nem kell sajnálni tőle, mert úgy sokat elfut az elsőguma
Nah, akár Úgyis tudod vannak már ilyen fényevők v mijapicsa
nekem a másik is odabaszott, pedig közöm nem vóta gázho
én azt tanáltam ki, hogy ha ilyen faca napos idő lesz, hogy 11 óra körül mindenki kiáll a napra oszt fotocintetizálnak ahogy a növények
Cumi. Átérzem a gondod, bár még nem szívtam ilyesmivel. Holnap nekem is gumiszerelés jön. Miféle gumáid is lettek? A mintázata olyan mint a d208 Qalifernek
előző guminál (irc 3.50-10) probálkoztunk mindennel, gumis is, végül a felni belső peremét kelett megreszelni, hogy több hely legyen, az segitett, de most újból elöjött
ha tudom előre lehet beszereztem volna 1,6 os felnit
Vigyél be szombat reggel pár szendvicset, aszt monnyad nekik, h olgyák meg a zabálásukat azzal, mer' neked dógod van
Háj!
Itt bandázott nálam Adorján Zoli, hívtam őt is szombaton Pócsra
Kipróbálta a 650es bergert, aszonta , h odabasz