Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvileg 27X1, robogónál a minarelli blokkal megegyezik
Én meg szívesen rápattanok majd!
Az a jobbik eset... én szívesen oda adom
Jaja, én a pult túloldalán élek.
Na, akkor fasza kis tesztnapnak nézel elébe.
Remélem kőccsönadja majd valaki a kis kávédarálóját. Jövőhét végére érkezik nekem is a 12-es első guriga elvileg.
Azaz dolgozol.... . igen megyek már alig várom tegnap került bele az aszfalt guma és még egy dekát nem mentem még vele.
Kocsmázom.
Holnap? Gyüssz teis?
Mizu
Csákány!
sziasztok!
bátyámékkal voltunk Phalmán,én is nyomattam,állati jó volt!
Na hali....
Jaja, olvastam a sumo-ban. Sztem legkésőbb 9 körül elindulok énis, átszelem a Bükköt Egerig, onnan meg irány fel a Mátra, Sirok felé, Mátrafüred, és már ottis vagyok.
Dél és egy között érkezünk. Gyere mert jön valszeg Luki is.
Mikorkörül érkeznétek ti?
10-11? Vagy hamarabb? Vagy csak délután?
Helló
Nem tudja vki hogy a honda byd pitbikenak a lendkerekét mekkora lendkeréklehuzóval lehet leszedni? Köszi előre is
Jól van az. Akkor gyere azzal, ugysem láttam még a legújabb fejlesztéseket
Ha megyek, akkor a naggyal megyek, a kicsi még nem alkalmas betonyra az első kerék miatt, meg a Golf is gyengélkedik.
Mingyá intézkedek is
Vagy 3péz a pálya délutánra, az utiköltség nem lesz sok, ha hatan megyünk, meg azzal tartozhatsz.
.Dolgozok de lehet megtudnám ódani ,csak az is a baj hogy pénzel elég szükösen vagyok ..............de tudod mit ha el tudom cserélni a vasárnapot akkor benne vagyok ,
Nem hogy szabad, de neked kötelező
Vasárnap Visonka? Szabad megjelenni?
Hol akarsz gépelni? Vasárnap tudnál jönni Visontára?
Csááá ! Ha gondoljátok és készen lesztek a Norbee motorjával délután lehetne csapatni?
Hozzad akkor ha kész van. Ma itt csellengek a környékben.
Persze , gyakran beugrok Sanyihoz, ha ráérek és látom ,h mindig szegel a motorján valamit. De a lényeg azon van , h a tetejébe még kibaszott gyors is vele
Gratulálok a tesódnak, kezdettől fogva láttam ,h tehetséges és kitartó gyerek. Még néhány év és sokak kedvence lesz.