Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj nekem is faca
mi lett a valtoval?
reszemrol ok.
Részemről először váltó javítás, utána meg terep.
hejjj!
Ha a többségnek jó akkor április 18.-án a kecskeméti gokart pályán lenne az első pitbike supermoto ismerkedő nap!Nem bajnoki futam,nem kell licenc.Csak egy ismerkedő gurulás!
Mivel április 11.-én gokart verseny van és a Zrider sem ér rá,így ezt kilöttem. Hétvégén ki,merre pitbikel?
még nem jöttek haza kecsórol?
jo utat skacok.
Köszi remélem hogy lesz benne részünk Ja és Zé vezetőségének is köszi a szponzorációt
Háj dujudu! Ok addig én is összeszedem magam meg a motorom !
Jó reggelt jó utat és jó motorozást néktek....
Neirigykeggyé'
Dógozóba megyek, csak hozzácsapunk egy kis élvezetet is és igy nem kell külön még egy valag pénzt eltankolni is.
Dejómá nektek!
Jóreggelt.
Elintézem gyorsba a dolgaimat, aztán haladunk Kecsóra
jojjestét
Én is mennék,csak az a baj hejetem nem végzi senki el a munkát. egy nap kihagyás teljes káosz lenne. Majd vasárnap. Ja fém ragasztoval be ragasztottam,most huljon szélyel.
Minden kedden kell mennem egy ilyen heti lecseszés -eligazitásra, meg gyakran más napokon is, ha kifogy valami anyag. Lehet megyek csütörtökön is még1X.
majdnem mentem volna , de megsem . ugyvolt hogy ma kapok lét, de keddre huzodott, igyaztan ott kell lennem.
Még reggel veszek vagy ötven liter festéket Debiben, aztán egyből utána, de csak délután tudunk gépelni.
hali.
ha 15e akkor most veszem meg
Amugy hello :D
hanykor indultok?
15.000.-?
És hol szeretne 11.én gépelni? V egyből Kakucson , versenyen meccselünk?