Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy van , április 24. szombat, de ha megvan a végleges menetrend, majd beteszem a eseménynaptárba is.
főleg mióta van pitbike topicotok már csak akkorr van élet ha jön Amikánk

azt a motoros találkozót aprilis 24re tervezted? vagy mikor? mert úgy szervezem a dolgaim én is
Nagyon fasza egy motor lesz az, ha ennyi időt fordít rá.
A debrecenibe már nemigen ír senki sem
Jocóka már nem ír a debreceni topicba se, szerintem azóta is a DT-t szervizeli
Persze az már a tied, csak még én őrizgetem.
Meg Jocókának a csimmáit is
okéss és megvan még az a kallódó levegőszűrő?
Ahogy érzed Akkor majd írok, ha tankizni megyek v Mpócsra.
és az enduro gumit felraktad e már? mert akkor mehetnénk aszfalton is
az messzi fődön van nekem, majd nyáron szeretnék menni Pócsra
hát vasárnap lenne jó, bár még nem tuti semmi
kosatt a kereked meg így nézne ki össze szerelve vrm 094 gumival ami tuti jó 3.00 -12 . 21.000 ft, 120-70 12es méretű gumivan ami dundibb 24.000.

üdv
kosatt figyelj! ami az alaplapról jön dugd az elektronikába szinazonosan!ez egy fehér lesz!utána dugd a feketét a pirossal össze itt marad mellette egy hely még az a leállítóé!a leállító másik szála test!az elektronikábol megy egy zöld az megy a trafó zöldjére és megy egy fehér az a fekete vagy sárga pontjára a trafónak! a maradék egy amit meg lerögzítesz testre de az ugye olyan fajta is! 6 os csavar fogja le v hova testre!és már szikrázol is
Most vasárnap nemigen. Egy kicsit pályázni nincs kedved Visontán?
Vettem most krosszkereket az fc-550be, ha beszereltem majd kinézek valamikor túrni a földet a tankin is .
igen kell sportorvosi , itt szfváron már pénzbe kerül 18 év felett(2-3e ft), és bonyolult is több helyre küldenek, de máshol hallottam ingyeneset is meg hamar megvan.városonként változik...ez a cumi!egy picit de ez van.akar versenyezni vagy nem valaki?!

várom az infót és megyek, várom az éles anyagot amit felrakhatok
Bocs Balu valószínűleg félreérthetően írtam. Tagsági díjon kívül ahogy te is írtad a C2 licenc 7500.- . És a sportorvosiról te mit tudsz?Kell a C2-höz? Amúgy nem tudok Mams tag egyesületet akinél 4e-nél ocsóbb lenne a tagdíj!(a helyi pinyó klubban egy ezres)
18.-án mész ki megint?
én tervezem a hétvégén, neked csak vasárnap jó?
Sziasztok, tankira mentek vmikor? lehet kinéznék vasárnap
szia én segítek szívesen, de ki az aki nem segít és miért....?
Az a baj az inner rotorral hogy nem igazán tuning, inkább ellentuning de mindegy....nekem még fennt van az oldalon de ma lesz a napja hogy leveszem, már vagy 10 hónapja nincs nekem és nem is akarom árulni!mindjárt szerzek egy képet azt mondom a bekötését!

kerékre meg szerelve adjam meg az árat?üdv bali
5 perc és jövök
Köszi Bali....
szval egy 12-es első kerék kellene, gumival, belsővel. Supermotositani

és az inner rotorhoz tartozó CDI bekötésérő nincs valami linked, vagy képed?

(tudom,h nem tőled vettem,csak nem túl segítőkészek...)
szia kosatt itt vagyok! mondd
szia Norbi

a licenc c2 és a hozzá tartozó biztosítás az 7500ft.
A klub tagsági díj az mx versenyzőknek 6.000ft és arra gondoltam a piteseknek kevesebb lesz. kb 4000ft.A sportszövetségben elég sok pénzt kellett ott hagynom hogy licenc képes legyek.......


Kérdés vészi lacihoz: melyik egyesület aki tagsági díj nélkül ad licencet?mert ugye írtad hogy azzal együtt 7500...

Ma felrakom az oldalra az infót a sumód ról!Mi legyen benne pontosan küld már át.

köszi
akkor keresselek a weblapodon a részletekkel kapcsolatban?
oksa
átrakható igen