Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jah...
Az én helyzetem is elég kilátástalan a hétvégével kapcsolatban, de maj megódódik valahogy, a remény hal meg utoljára
Na Hy !
Hali . hmmm az a jó kis dunlop gumi ugye..
Szappanlé, vazelin, szilikon? Semmi sem segít?
Nagyon szíp kis roller lesz ez
áááá eszem ágába sincs lemondani de egyenlőre nem úgy alakulnak a dolgok .
Áh, ne mondj le a dógokról olyan könnyen!
Lassan készülget
első felnivel megint beszivtam, 1,4 es és nemakar kipattanni a gumi
Sajnos nem fog menni bármennyire is szeretnék... -
Te jössz szombaton pöcsköszörűlni?
HáJ. Majd megtudom szombaton, de azt a szétpukkant rugóstagot gondolom ,h bármi felűlmúlja.
A kormányt simán csak kiemelem, ugyanaz marad.
A kormányt nem nézted még bele...
Hy.... na és jobb lett a futómű,mit raktál bele...
Csinájjad!
Nekem meg holnap jön a két másik gumim a pitre, mert a mostani télleg egy rakás szar.
Kicseréltem hátul a rugóstagot, kicseréltem a lassúgázt gyorsra , áttételt nem tudtam cserélni, mert perpill nincs 14es elsőlánckerék .
Remélem a hétvégén gyorsabb tudok lenni
Énis csak úgykörül érek majd oda!
Az imént amúgy megis érkezett az első karika, mán dobom is belefele itt a raktárban hehe!

Simán hogy bele. Addig én már odaverem magam párszor
Mozsdmá megyek én is dolgomra , h vmi kincs feljöjjön a hétvégéig
A viszont lágytojás!
Szombaton a 13,00 h - tól való részvétel belefér? Délig dolgozok...
Jólvanna, örülök, h mindig fejlesztesz valamit
De azé' ne csak odahaza nézegessed, hanem gyere alkalomadtán velünk is bandázni.
Mindent? Olcsó kínai cuccokat, meg mások által "levetett" használt cuccokat..... ezt irigyled?
Most a pitemet tesztelgetem elsősorban, mert kijöttek mindenféle nyavalyái és alkalmassá szeretném tenni aszfaltra is. Azonkivűl ha még marad hely a futómon, akkor kiviszem vmelyik szuperlotyót is.
khmmm..... megjött a kerék, lehet holnap szerelem a hátsót és rakom párban. Vasárnap még a bütykössel voltam kinnt a természetben
Ok, és pittel mentek, vagy visztek minimum 3 motort?

Tuti van még, több helyen is hirdették, ennél a videónál a kommentekben már 4500-ért adja a srác, de 8 se sok érte szerintem.
http://www.sportmotor.hu/motor...
egy ilyen ló volna nekem is . Lehet még kapni, v már kosatt felvásárolta mindet?
Elis felejtettem mondani Visontán, beújítottam egy ilyen kis MD 80-as mini cam-ot, egész jó vidit csináz. És óccsó, meg kibaszott kicsi!
http://www.kepesmotor.hu/motor...