Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy 3péz volt a félnap tavaly, odacsörgök, h most mennyi?
én spec mennék... hogyé ott a pálya...
Ehun van E.....
Nincs még lekristályosodva, mert rajtatok is mulik.
Ha jöttök pitel, akkor azzal megyek én is , ha nem jöttök, akkor bedobom az egyik szupermotyót és majd akad vmi edzőpartner ott helyben.
Mert amúgy hun vagyol E....
Ő az....
Én is így gondolom én ismerem őket a Tóth családdal dolgoztam 6-7 éven keresztül sportbíróként . tavaly vettem búcsút tőlük nem egyezett az elképzelésünk.... T. Attilával igen jó kapcsolatba voltunk tavalyig azóta nem is beszélünk...
Ökit vágom, ha Ő az, akinek Debrecenben van egy kis Airport- motorkereskedése.
Legutóbb a Finta Béla emlékversenyen bandáztunk együtt, csak én sm meg az X-katban mentem, őmeg valami veterán kategóriában .
Oksa akkor nem kérek szabit....és a vasárnapi ötlet mennyire komoly..
Ha meg egyezik a bordástengely mérete a tieddel, akkor viheted.
Pontosabban megnézem , h jó e, és ha igen, akkor rajta lesz.
Sztem kár azért szabira menni.
Jó a hozzá állás!És itt ez a lényeg!A racingfiling!Remélem többen ugyan így gondolják majd.Én is addig szervezgetem ezt amíg valaki nem szól be!vagy elkezdődik az anyázás.Lehet korábban megyek haza.
Régen a Tóth Attilával,Ökrös Zolival,Jóga Misivel versenyeztem.Ismeritek őket?
Értem...akkor péntekre vegyek ki szabit....vagy nem kell.... akkor rám ruháznád a 16 os első lánckereket ha neked nem kell....
Holnap korántól későig Kecskeméten van melóm, csütörtökön már közelebb leszek, majd csak pénteken érek rá jobban.
Ha megvan a kerék meg a lánc, akkor egy óra alatt összemegy az egész.
Hali... a te egyesületedbe hogy műkszik a minden tag díj,licenc,stb....
van igen asszem gumi is, és igen passzol bele!üdv balu

hívj fel :motoaction.hu
Csákó... na én vagyok még így.... állítólag holnapra kész a kerekem... ha el nem kúrják libbenjek ki vele vagy jársz valamikor Debibe...
Edzegetünk Esély nélkül is végignyomom a szezont, azt is sikernek könyvelem be , ha minden alkalommal célbaérek, akárhányadik helyen.
Nekem a racingfíling a lényeg
Balázs. Szereztem kuplungot már nem kell!
MuZs!Egy Orion 21-es,de 30 Le! Hát épp van 2db MCM125 amiből az egyik eladó,van egy BSE 125 ,most jön 2db 125-ös Stomp és egy új MCM 125.Ja és egy MCM 150 Modpunk.a 150-est az osztrák kupán használom,de lehet kap egy nagyobb hengert,ha kevés a sógorok ellen.Itthon meg szerintem MCM 125-el megyek,ha jó lesz a 125-ös mezöny!De minden képlékeny.
Jó éjt mindenkinek!
Pedro neked milyen pited van ha szabad kérdezni?
Tiltott edzés!hmmm hát legyen.így sem lesz esélyetek a Pécsi csapat ellen
Hát márc. 28. körül megyek haza.Van egy csajom Szerencsen is,majd meglátogatom megint úgy április 10 körül akkor elnézek felétek is(viszek valami gyenge vasat is),de lehet addig már valahol mocizunk.Jelentkezem!
helll! egy 12-es első nekem is kellee gumival+belsővel.

ilyehez kellene....a féktárcsát át lehet meteni a 12-esre is?
Én már küldtem , a többieket majd figyelmeztetem, h jelentkezzenek be !
Vasárnapra meg szervezek egy kis pályaismerkedős tréninget Visontára, ha az időjárás is úgy áll hozzá.
Veled mikorkörül futhatnánk össze?