Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na húzunk UH-ra majd jövök addig is...
Áááá dehogy én soha nem dolgozok hétvégén nincs kavics - max a nagyot kiviszem egy kis karikára ha jó idő lesz...
Egész nap meló? Cserélj valakivel!
pedig de mennék....
csak nem tán....
Kár, bár lehet mi is megszíjjuk, aszongyák esni fog.
Hali nem valószínűsítem.... sajna
Csákány E!
Hónap? Gyüssz? E?
Szevasztok E
Imrénk itt a ruha...E
Vasárnap esetleg valahova ,valami nem nagy költségvetésű helyre jóvóna kinézni
ÓÓÓÓÓó de facca, jó a gíped lehet a fórumon értekezni
Hello!
Nekem bejön az első 14-es lánckerék, nem rövidül le túlzottan, viszont érezhetően pörgősebb ezen is (mint a nagyoknál). A hátsó maradt a gyári - viszont ezt meg ne kérdezd, hogy hanyas.
reggelt
350 -10" méretben szokott a gumisomnak lenni sava slick is ha érdekel vkit. Azt nem kérdeztem , h mennyi kincs.
Mindegy , előbb lássan ,h ez mit csinál, aztán agyalok, h kell-e még ilyen?
Csáá! néztem a gumit ,jónak tűnik !
7ezer/db, de egy picit használt. olyan 15 környékén volna újba, csak most sajnáltam rá a pénzt, mert még nem tudom, h hogy viselkedik.
Lent van a garázsba.... ha nem felejtem el a telefonnal csinálok 1-2 képet de mondjuk jobb volna ha élőbe megnéznéd a méret miatt is.....
majd,dobj má 1 képet arrol a hacukárol.
Úúúú az fasza állítólag fasza gumi mibe fájt...
Na hali....
ok.
Már Károly is adott egy magasabb kormányt, h próbáljam ki, de meghagyom inkább ezt a mostanit, míg el nem töröm, mert ezen minden passzentos, csak csináltatok magasabb kiemelőt alá ma .
A gumákat is rápattintottam, mostmár csak rövidebb áttételt akarok, de az a héten még nem lesz. Mind1, lassú munkához idő kell
Akkor jóvan akkor.
Szeva mindenki!
Zé, ha esetleg mégsem lenne jó a kormánykiemelés, nekem itt pihen a pócon az enyém gyári kormánya, az magas! Ha gondolod, szombaton bedobom az ótóba.