Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is kész az sm szettem.... holnap megyek érte...
Remek mert most már tudom archoz kötni... .
Nemsoká itt lesz úgyis, hátha még addig +ba megtanul valamit. Na megyek fürödni. Jó 8 mindenkinek!
Nem árulta el a gazember!
Jaja, pontosan!
Yes akkor ugye találkoztunk..... akkor jól gondoltam.... .
Gyikarc01!
Te voltál a fehér Suzukival ugye Kabán, Zoli Bergével te motoroztál gondolom.
Neeem
Állítom sokan semmibe fogják venni a bemutatón, pedig most fogja látni rajtam kívül más is mi az(és nem egy trükk). Nem tudom mondta e msn-en, hogy mi az! Mondta hogy te is jössz akkor úgy is meglátod
Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az!
Valami előzetes info?
Kormányon háttal ülve körbekeró elengedett kézzel hatodikban lejtőn?
Végre kész van a hátsókerék a Pitbe! Zrider láttad Sanyinak milyen brutál lett a Crf? Nagyon gyönyörű!

Nem tudom láttad e tesómról a vidit! Meg a többiek is nézzék meg, és még annyit hogy Szoboszlón majd mutatni fog olyat amit a világon senki sem csinál, azaz Guiness rekord! Azt is majd valahol érdeklődünk talán majd Kunmadáron hogy be legyen a nagy könyvbe jegyezve egy pár tőle!
óúúú de kis szépke.... .
Na végre meglett az utcai motorkerékpárom Első kanyarom majdnem bukta is lett próbálgattam mennyire lehet dönteni aztán a hátulja megelőzött de szerencsére nem estem el elöl 90/90-12 hátul meg 110/90-12 de már a 110 es is puposodik de azért még jó de teljesen nem igen lesz ledöntve nálam marad a majrécsik szélén
Ahhhh neked jött már be az élet.... . egy ilyen helyen én is el tudnám viselni... műtős fiú nem kell..... amúgy jól főzök és sok mindenhez értek
Nem engem kérdeztél, de nekem is ugyanaz a felnim, így néz ki egy 120-as robogógumi rajta, kurvára összehúzta, de faszát lehet rajta borítani!
Ilyen:
http://www.pitbike.hu/motorok....

Mint korábban irtam, csak otthoni használatra lesz, nem fogok (sajnos) SM vagy gokartpályára eljutni. Viszont szeretnék megtanulni vele a kilépőn egykerekezni
köszi!
szia Laci!jók a képek!De most már küldj éles infót a pit sumóról.Vagy nem akarsz!?Egyszer már lentebb kértem....hogy felrakhassam mikor térsz haza?

Kosatt: a gumi igen picit hegyesebb mint a tökéletes ez igaz de ha igazi supermoto első kereket akarunk, létezik az ycf ből csak 2,5 szeres áron sajna.....

várom a lánckereket és küldöm a dolgokat.

keresett a cimborád is dumáltam vele is kerék ügyben!

üdv mindenkinek!
a gyári felni 1.4 vagy 1.6,a 120-as gumit szerintem nagyon összehúzta,ha megméred szerintem 100 se lesz.Nem lett nagyon hegyes?Az nem túl ideális.A 120-as gumi a 2.15-2.5-ös felnin inkább jó.De te tudod.
milyen gép ez 125-ös BSE?
a felni gyári
ok, köszi a tanácsot...ilyen van:
ha van neki 120-as hátsó szerelve akkor biztos tud,de én megvárom a válaszodat.A felni gyári?Milyen gépen van?
120-as hátsóhoz ne tegyél 120-as elsőt,szerintem a 110-es is sok lesz előre,de ez felnitől függ.Én 100-ast ajánlok a 120-as hátsóhoz.
olyasmi.mikor mi.Hát én 120nál jobban nem mentem vele a hegyen ,de van itt 1-2 őrült.