Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HYYY! Letettem a fuckanalat márol én is , a melóhelyen beszéltem Spykieval ,mondta hogy tolódik a motorosbuli mert valami úszóbajnokság lesz, és nem lehet akkor megrendezni majd csak májusban
szia! köszi a segítséget! a 12-es kerék előre kellene, hátulra megvan a 120-as
én is megyek, sziasztok!
Jól van , én leteszem a seggem, mert holnap korán megyek dolgozni
Szassztok
aham, az volt rajta szerintem mikor vettem, de aztán jött ez a túrás metzeler, ez se rossz, csak már nem tudom tovább dönteni aszfalton mert nem olyan íves ... na meg már slick lesz lassan... áprilisba igyis úgyis cserélnem kell..
A déerzéken gyárilag is az volt, egy átlagosan jó gumi utcázni meg kezdőként pályázni is.
Miért nincs ? Vagy melyikről?Itt van mind a kettőő
azthiszem 208, az van az rs 125ökön azt mondta olyat tud...
Még sincs egy jó kis kép arról a jó kis masináról..... .
Ha d-208 v d-209, akkor jó az ár. Az meg a kereskedőn múlik, h bele tudod -e alkudni a szerelést? Am , h hazaviszed simán , egy félóra alatt ráteszed magadnak is.
hát gumisnál 25 felszereléssel, valszeg ez lesz jobb híjján
Nemnagyon. Inkább csak dunlop kr106, kr108 slickek vannak 16,5 ös elsők és 165/17 hátsók. Ha felmenne is neked hátra, utcán pillanatok alatt odalenne a közepe.
Inkább gumisnál nézzél szét
Pedro sava gumit szerintem nem fogsz találni pitre már ha arra akarsz azt osztrák honlapokon szoktam látni inkább.Nekem is mcm pitracingem volt 125 de eladtam januárba jó kis gép volt de a mostani jobb
25be tudnak nekem szerezni vatta új Dunlopot, felszereléssel együtt annyi, szerinted?
tényleg, tudsz vmi faja 150es gummát smre?
hehe, akkor úgy időzitem a gumicserét én is h. a tali utánra
Gyertek csak! Jó kis gumifüstös bulit hozunk össze
Hy nekem is van egy eladó gumim már pár hete feltettem de nem kell senkinek 3.00-12 vee rubber vrm 094 2500ft alig használt sm re kiváló
Én vettem előre 90/90-12 meg hátra 110/90-12 est holnap rakatom fel végre azt hitem soha nem jön el az ideje majd rakok fel képeket hogy hogy néz ki vele
oké, várunk szeretettel majd kisebb túrákra is
hát még egy kicsit maradnak a crossgumik, még pár hétvégét endurozni szeretnék, de egy későbbi időpontban szívesen csatlakozok majd
Ja és Balu!Milyen széles a 12-es felnid?a 120-as rámegy?[O10
pedro
Balu!fáradt vagyok ma értelmes szöveget szerkeszteni.A lényeget tudod.Vagyis egyenlőre érdeklődőket keresek Pit sumo versenyhez,ami akár kupasorozat is lehet idén.
Holnap.jó!?
Mert ha mész 18.-án ,néztem ezt -azt amit hozhatnál nekem.
Tudja valaki ,hogy SAVA gumit motorra ki árul M.o.-on?
utcásítsad szombatra és megyünk Tokajba kirándúlni
oda én is mennék, ugytervezem addigra utcaisítom a gépet aztán lehet tépni
azt jól teszed ottleszek az tuti, viszem haverokat is