Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háátth nna, nem egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megye............
crf250 lehet hamarabb tud segíteni! írj neki is!
szia! pénteken tudom megmondani mert akkor lesz rajta
1hónapja volt itt egy verseny motoroknak és skidooknak.Lentről felfelé a sípályán 1 ugratóval,6-fős indítással 500m felfelé szeges gumi nélkül este!High-limb vagy mi a neve.Nagy buli volt.Lesz jövőre is.Mellékelek képet.
Csak nem szakács vagy te is ? Iszonyat vadállat gépek ezek ,nagyon nagyot mennek
Hejj!Ausztriában vagyok 1700m magasan egy hüttében(szálló-étterem) Sütök-főzök télen és ilyen skidookkal nyomom a hegyen.Van 600-as 2ü Rotax és ami a képen van az 1200-as 4ü 3hengeres Rotax.
www.eiskarhuette.at
Ja és már kérdeztem amúgy merre vagy... hol van ez a kép és mivel foglalkozol
Hej... E mán fasza massína.... óúúú de ki prószálnék egy ilyet... . 6 ból 2 az tényleg elég gyér.... akkor mindjárt üzenek...
kosatt!Milyen széles a felni amire ráraktad a 120-as gumit?Mennyire húzta össze?(cm)
köszi
hejj!-hóóó

Mostanában ezzel nyomom,de remélem a jövő hétvégén már Pittel!
Eddig 2-en üzentek a Debrecenis csapatból.Akkor az a 6 , kettő ?
vagy még kérdéses?
Jojjestét mindenkinek ! Szerintem is jobb lenne előrébb hozni mert aki elmegy kunmadárra az a pénzét biztos hogy elveri az utolsó forintig és nem biztos hogy eljön ide hozzánk, így meg legalább egy jó kis előbuli lenne, tavaj is kuvajóvót és nem is kértek sokat ahoz képest hogy milyen faca müsört adtak a motorosok meg mennyi látnivaló volt ! Hajrá szervezőbácsik
Estét....
Óóó de szépek.... egy olyan stomp-ot én is bevállalnék... .
Na örülök . .
Halihó

Megjött a gumi, köszi szépen

egyik tök jó !
a másik


is
oksa, így már minden világos és egyértelmű

profi géppel rendelkező fotós ismerős van?
hellosztok! azt szeretném kérdezni van egy pitbike hogy miért van az hogy 1-2 esbe nem szorul a váltoja 3 diktol meg szorul és ha kicsit lazitok a blokknál a csavarokon akkor meg jo csak folyik az olaj?
szia,ezeket hol lehet kapni?(venni)
Lesz valami ócsó kis belépő, mindenképpen ezres alatt. Aki csinált már ilyet , az tisztában van vele, h van költsége is : a szritfájterek tiszteletdíja, a közterületfoglalás, a hangositás, cickóvillantós csajok költsége, egyebek
Azért, mert a következő május 1.-ei hétvégén 3napos motoros agyatlankodást csinál a Speed Riders Kunmadarason, arra nem szerencsés rászervezni, május8-11 között pedig szitén egy motorozással egybekötött elmebajra megyünk Hargitára.
Az időjárás meg olyan mint a csajok, vagy bejön, vagy nem
miért egy héttel korábbra? miért nem későbbre?
mondjuk kiszámíthattlan az időjárás...

belépődíj lesz?
ok, ok, semmi versenyzés, csak otthoni bohóckodás, max egy kis helyi gokartpálya, de az is ritkán.

A hátsóra ilyen gumim van: Vee R., VRM 119C 120/70-12

ha javaslod, jöhet előre is a szélesebb, 110 vagy 120 ?
Háj! Igen , tegnap merült fel ez a probléma , h ugyanaznap van az Árpád uszodában egy országos úszóverseny és a fürdő igazgatósága agyaskodik, h ott akkor ne legyen aznap motoros nap.
Most azzal próbálkozunk, h egy héttel korábbi időpontra szervezzük át.
értem én de elöl is használnak széleset

http://www.buccimoto.com/new/w...

de persze a keskennyel jobban fordul talán!

írd meg mi a cél , stb üdv