Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hahó....
megint mennyi remek cucc..... . csak az a baj,hogy ... -
Jó reggelt
ezmár nemeladó
végre megjött a felnim, polirozva lett, összefűztem, szerencsére viszonylag gond mentesen ment, pedig az első kerékfűzésemvolt
+ egy kis centir a házikészitésű "gépen"
Fast ace marzocchi koppintás teló, be-vissza csilapitás álitható, száranként, 5W-s motul factory line teloolajjal, alsó-felső villahiddal, 4 dugós komplett fékkel, szinter betétekkel 5,1 fékolajjal.
60k
Fast ace as-03 as teló, 15W-s ipon teloolajjal, visszacsilapitás álitható, CNC mart alsó-felső villahiddal, kormánybefogató nincs hozzá, tengely esztergáltatva lett, létező (nem a kinai szabvány szerinti) kúpgörgős csapágyhoz
20k
Váz, 2 pontos motorfelfogatás, delta lengőkaroshoz
8k (speed miniseknek, joo "upgrade" lehetőség, as-03 as teloval, akciós a szett + hozzávaló kupgörgős kormánycsapággyal)
Fast ace telópumpa, 1X használtam, 5k
Van 1-2 eladó cuccom:
Akunar hengerfej,portolva,szelepek: szivó 30mm, kipufogó 26mm, veztengelyel, himbákkal, kompletten, + 2db "D" -s gyertyával, egyik platina elektródás, bontatlan (4500ft)
20k kompletten
Sport-toys.it től "racse" vezérműtengely 8k
kuplunglamellák, kuplungkosár, 25-30 üzemórásak.
Ok köszi
Még nincs konkrét időpont. Ugy érzem, igényfelmérés -tervezés szintjén áll az ügy. Nekem is a tervezett helyszineket sorolta fel, valamint , h áprilisban szeretne összehozni egy ismerkedős közös pályázást és h a robeszosok kupasorozatában lehetne összehozni a versenyeket, de volna más alternatíva is.
Írtam , h nézzen ránk itt is, és a támogatásunkról biztosítottam.
avassál csak be minket is
Hy nektek küldött már konkrét dolgokat a pit smrőll?Valami bővebb infot?nekem még csak a helyszineket
Küldött mélt Vészi Laci. Ugy néz ki, jó kis pit -sm szezon elé nézünk
Nincs mit maj legközeleb más lesz a kamera mann csak ne ilyen áron
Tenksz Hálistennek a gép is megmaradt
maj legközlebb kéne csinálni onboardott
He bameg temeg nem látszol dik he,szar volt a fotos.
pik pak elrepül
Így sikerűltek a képek maj legközelebb videjót is csinálunk
Na cakát és írjátok mikor hova holnap... hátha kinézek...
Gondolom....majd nekem is kijár belőle hamar el repül ez a pár hónap
Hagyad mááá így is jól elvoltam.... bár jobb lett volna veletek veretni de hát E van.... azért köszi....
Minket is icony atosan boldogá tesz
Na tessék ennyit arrol" hogy maj mész az én motorommal" mingyá rámegyek és megragaztom
óóóuuu he..... . az asszonyom odáig van.....