Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK OK és OK
Ment a válasz
hejj!hát veletek .így jobban hangzik.majd aztán kiderül mennyien jöttök.jut eszembe küldenétek egy névsort aki tényleg jönne!?
mmse1kukacfreemail.hu-ra
üdv
Balázs vagy? Kellene nekem kuplung kosár.Lifané is jó lesz nem muszáj hogy daytona legyen.
Küldtem mailt
Email címem gyikarc01@citromail.hu....
De hisz válaszoltam.....
Köszi!
ott lesz
pontosan az email címére lennék kíváncsi hogy megírjam neki hová küldheti. ezt kértem az előbb
Majd előkerül az ,vagy írjál neki mélt!
Ez a 9 fő 125-tel, ez velünk együtt ,v rajtunk kivűl még annyi?
nem akarok tolakodó lenni de átsiklottál afelett amit irtam vagy direkt nem válaszoltál gumiügyben?
Mindenképpen kéne venni, de lehet inkább kettőt egyből
Hát ez jóóóó
aki esetleg "motor" vásárláson töri a fejét
link
"de adom hozzá a kockás gumit is"
Köszi Zoli.... .
Szia!
Olvastam, hogy van raktáron 12-es első kereked. Érdekelne egy, jó lehet az a kis kávédarálómba?Utcai gumi esetleg hozzá? Meg belső is jöhetne, ha van.
Tárcsa nem fontos.Ebbe kéne, hogy passzoljon:
Ez nemtom mitt vett be,de nagyon nagyban van
nektek kértem...
link
költségek : tagsági díj,éves c2 licenc és éves biztosítási díj(kb 7500.-)
nevezési díjjak
a második esetben csak pályadíjat kell fizetni és esetleg némi regdíjat
2-3e/ év csak ,hogy év végén jusson a sörre.
Az általam tervezet verseny naptárban van Mami-s verseny és Euróringes robogó futam,de ez még nem nyilvános addig amíg tényleg nem látom az értelmét annak,hogy licences buli legyen idén.És a rendezőkkel is kell még személyesen beszélnem(bár ez nem lesz gond)Eddig 9 fő 125-ös Pit és 4 fő Open jelentkező van.Ez a nehezebb helyzet(Open),mert van 140-es ,150-es és 160-as és 172-es.Na ezt,hogy rakjam össze egy kategóriába?
mit kell még írnom?
Oks mindjárt összeszedem magam oszt indulok
Aztmondja , h vagy jönnek vagy nem, Károly dönti el.
Mindenesetre, h elgurulsz hozzám, akkor innen mi kimehetnénk együt, meg felvennénk Csacsáékat is , ha végzett a melójával.