Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

iconyat volt ami délután
elfárat a motorozásba
Igazán kellett már egy jó kis nyelezős aszfaltonveretés
Kitalálunk vmit. Vhol nekünk is ünnepelni kell
Holnapra is kaptam kimenöt. col má ha megyünk
csoki....
Rádhúzta a szivatót az a defekt rendesen.
Ezzel én is egyet értek hogy át kell néznem nekem is a telókat valami okosságot bele vinni a dologba hogy bírja a kiképzést a képek töltődnek
A jó rugóstag valóban nagyon kéne. Nemhiába mondják az okosok, h még a motorerőtől is többet ér az az erő, ami a kereket a földgolyóbison tartja.
Mindenesetre mostmár körvonalazódik, h milyen fejlesztéseket kell mihamarabb csinálni a pitemen
jó vóót csak a gumi leszopatott pedig lehetöségeket adtam neki (KÜZDÖTTEM) DE KÖCI A KŐCSÖN MOTOROKAT
Ajánlom neked,hogy intézz be falami fasza telót,ezek szerint sokat számít. Imu előtt meg tényleg le a kalappal
Ami nekem van a gyári kormány holnap elviszem,oszt majd bele nézed,hogy jobb e vele
Zírság vót Imu nagyon faszán ment, neked meg a motorod baszott jó az enyémhez képest
Lehet bilincsbe vittek volna el.... vagy mindenki ment volna amerre lát
amúgy nagyon adta télleg
Adta mi bazze!
Még titta szerencse, h nem a kis háziversenyünk közben jött oda a polisz
Pffúú jó kis racing volt
Jók voltatok... .
Ha valaki esetleg venen pit-et. infot az elado cucacim közt találtok még több képpel
Inkább nem ismételném meg,de majd látjuk
Jóóó csak kár,hogy nem láttam az elejétől
A jóvót mi
Persze....hogy jól összetörjem más se hiányozna.. de azért köszi lehet hogy kihozom a nagyot....
Akko kettő körül ottvagyunk
oszt hátha megint pofáraesek
Ilyenkor kezdésnek elzárt benzincsapnál érdemes kitekerni a karbi alján a leeresztőcsavart, igy eltávozik az ott összegyűlt néhány vízcsepp, ami elszegényíti a keveréket.
Ha ez nem hoz javulást, akkor egy teljes karbipucolást kell csinálni, ugy , h minden ugyanúgy kerüljön vissza.
Azt még nézd meg azért, h a levegőszűrő helyén nem egy sárgombóc figyel-e?
Esetleg még gyertyaképet megnézni?
Tovább nem tudom , nekem az elektronika már ismeretlen terep...