Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv . kéne valami elérhetőség ahová elküldeném a címemet és akkor jöhet a gumi ha még megvan
Mekkérdezem Imuékat
Na hogy lészen....hogy készüljek... mi lészen....
Hali oksa köszi
A robeszosok versenyeire jó volna szervezni pitversenyt
Személyszerint nagyon kedvelem Őket. Nagy példaképem L Janibá,jó cimbinőm T Edina. A költségek sem tesznek csődbe senkit.
Rá lehetne próbálni a Lecsó+ MAMI szervezkedésre is. 6 fordulót akarnak összehozni ebben az évben, lehet nevezni napi licencel is.
Abban is osztom a véleményt, h a vénszarrágót mindenképpen távolról el kéne kerülni.
szeva Norbi! A licenc váltáshoz ha sumózni fogtok akkor bátran kereshettek engem!
Van egyesületem és tudok licencet adni nektek és remélem is hogy nálam lesz a "brigád"!

Matern Balázs Székesfehérvári Mx egyesület


Laci az a kép nagyon durva!
szia Laci!

Nos ide találtál!Ennek örülök! Mailomra nem válaszoltál!

Várom!
ezek a feltételek már részben adottak..... a sörön nem fog múlni...
Szerintem nyugodtan beszélhetek a többiek nevébe is.. minket is érdekelne és szeretnénk menni viszont tudnunk kéne milyen költségekkel kell számoljunk igazán dicséretes a törekvéset hajráááá..... és akkor reméljük összejön a dolog.... .
Nagyvonalak---------------------------------------------
----
--------------------------------------------------
---------------
na figyi! 1. lehetőség : egyesületi tagság,licenc váltás,biztosítással.sportorvosi. Robogó bajnoksággal együtt menni,kategóriák várhatóan 125 széria,Open.5futam egy évben,éves összesítés.
2. lehetőség : személyesen vagy e-mailban
Mivel van M.o.-on Motoros szövetség és annak supermotó szakága ,így óvatossan kell bánni a ,,supermoto" név használatával
Én menni szeretnék és nem egyedül.Ezért csinálom ezt az egészet.Nem vagyok kereskedő(adok-veszek persze),de nem importőr.Tehát anyagi vagyon szerzést nem remélek ettől.
Vannak tanítványaim akiket szívesen motoroztatnék aszfalton,de Pécsett nincs rá lehetőség.Tehát még gyerköc kategóriát is kiírhatunk.Áprilistól indul az egész,addig felmérem a terepet és gyűjtöm az érdeklődőket.Írjátok meg ,h ti mit szeretnétek...stb.És úgy alakítjuk az egészet.Nem szeretném ,hogy a lové domináljon.

na 1x ennyi

üdv : pedro
eladó MCM Pitracing 125-ös.30/2982225
Feltételek : egy db. pitbike (fekvőhengeres) utcai gumival(nem bütykös)
és az első találkozásnál fizess egy sört.Bár még kiskorú vagyok(lásd a képen)
Pompás napot!
Jobb 2X, mint soha
Azért ajánlottam ezt a kis topikot, mer' itt napi kapcsolatban vagyunk és könnyű összerántani a bandát.
remek na akkor én is kinéznék... feltétlenül írd meg mi a szitu..... .
Na hali akkor vázolnál nekünk valamit amit már nagy vonalakban lehet tudni... pl: mik a feltételek... .
Ha összeszedné magát az idő, bebróbálhatnánk délután ezt a Kabát.
Kivinném a 350es meg az 550es Bergeket is, aszt szerveznék egy kis egykerósulit magunknak.
Várjunk délig , h mi alakúl!
Na jó nagyot kívánnék a piteseknek!
Vészi Laci vagyok.már itt is.
Na jó nagyot kívánnék a piteseknek!
Vészi Laci vagyok.már itt is.
A faszt má megint szakad....
Tényleg itt is elállt nem volna valamid esetleg amivel én is eltudnék pirickázni.... .
Még nem olyan gáz a helyzet, csak hideg van . Mit kellene csinálni ezzel az időjárással ,hogy magához térjen végre?
Háj azt a kocsog időt.... ott is szakad a hó
Napot.
Sok választás nem maradt, Kaba esetleg?
Na ha ma lesz ma valami valahol akkor colmá,mert mennék énis.
reggelt