Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenképp
Vagy még rosszabb esetben le sem szarom őket. Nem köszönök és társai. De ilyen csak 2 azaz kettő darab van összesen.
Mert édibébike vagyok.
Akit nagyon nem bírok azzal irtó bunkó vagyok. Csak azért, hogy nehogy kétszínűnek mondjanak.
Hát pedig azt hittem. Velem is mindig olyan kedves vagy.
A homofób szó jelentése:félelem, idegenkedés a homoszexualitás és a homoszexuálisoktól. De hát nekem eszembe sem jutnak ezek az állatfajták vaze. Akkor hogyan idegenkedhetnék tőlük?
Háááát, ha nincsenek homofób pillanataid, akkor engem légy oly' tündér és messziről kerülj el...
A buzulást azt meghagyom neked. Én abszolut hetero és alfa hím vagyok. A leghátsó gondolataimban sincsenek homofób pillanatok. Na persze a smárolás egy másik pasival az mindig izgatott. Valahányszor rámjön ez az érzés ha meglátom Jack Nicholsont.
Kicsire ugye nem adunk a nagy meg nem számít. A lényeg, hogy az összebújás meglegyen. Ha jól viselkedsz egyszer téged is beveszünk.
Most beszéltem a Janival. Azt mondta, hogy kibaszottul csípi a fejedet. Azt is mondta, hogy néha fürödhetnél és fogat is moshatnál. De attól, hogy higiéniailag nem vagy tökéletes, még a 10km-en belüli baráti körbe tartozol nála.
Akár olyan is...
Nemtom mennyire vagyok közeli barátja. De a VIK-nél tán közelebbi.
..mint az enyém..? oan..?
Hupsz. Ezt elírtam. Ezek szerint Te is elég gyakran érdeklődsz.
Ezek szerint nem érdeklődsz elég gyakran. Janinál alapból kétnaponta változnak a tervek szóval nem árt figyelni.
MV csere nem érdekel?
Én nem vagyok olyan közeli és még is tudom. Te olyan közeli barát vagy?
Azt csak a közeli barátok tudják.
1000 után haccáz? miben töröd fejed?
Azt elhiszem 600-as gixer érdekelne,de TL semmiképp
Nekem tetszene,ha TL csere érdekel
és még alkudsz is keményen!
Ha akarod akkor én is fel hívlak napi kétszer.
Akkor lehet visszarakom én is. Csak ,hogy legyen választék. Aztán lehet tavaszra meglesz a K8....
Így legalább télen is edzésben maradsz szerelésileg. Küldjünk még ilyen balfékeket?