Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt Sikíccsad mikor lesz gokartozás?
BércziSonáj vagy SonájBérczi csapatba beszállok
Köszi szépen!
Miért ne sikerülhetne a 2.00 alatti idő?
Szerintem Atom csak örülne neki ha nem csak velem kellene küzdenie.
Mert így is gondolom. Fő az optimizmus vagy nem? Aztán majd elválik hogy sikerül. Mindenesetre ha 2.00 alá tudok idén menni, akkor én nagyon elégedett leszek.
Te győztél Ancsy.
Világos. Csak elsőre kicsit merésznek tűnt a bejelentésed. De Te tudod mire vagy képes.
Majd elválik hogy sikerül. Valahogy biztos lesz. Hiszen úgy még sose volt hogy valahogy ne lett volna.
tőlem,facebookról :)))))
+36 20 9775080
Próbáld ezen, hátha magyarországon van.
Tudja valaki ,hogy a Szlovák "Pascalplastos"Robit hogyan lehet elérni?
E-mail és ez a két szám kilőve ezek ki vannak kapcsolva.
+421905449481,+421905656435
Április 3-án stabil 1:55-öt fogsz menni? Mert Atom az első futamon fog 1:56-ot menni (ha nem lesz zuhé) aztán év végén 1:54-et.
Honnan szerványoltátok ezt a tervezetet?
Legalább már van valami hír.
Úgy döntöttem hogy idén indulok az ob-n, és megnyerem a 750-es kategóriát.
Jani! Látom nem értetted meg amire gondoltam, de tisztában sem vagy az időkkel. (nem a zöldekre gondoltam) Nézz utánna kérlek rendessen. De az én véleményem tömören annyi. Mi a fenének talál ki szabályokat bárki, ha utánna nem is érdekli a betartása.
Nem motívált a dolog, hogy Road and Ride-ot rendezzek. De amennyiben megtenném biztos lehetsz abban, hogy nem szarnék az általam megírt szabályokra és betartatnám őket. Én elhiszem, hogy csípi a szemedet hogy jártatom a számat, de ez csak egy vélemény. Érvelj ellene. Bár amikor itt a fórumon a vita zajlott nem tiszteltél meg azzal bennünket, hogy leírd a véleményed. Én meg már ínhüvelygyulladást kapok az írástól ebben az ügyben. (Amúgy is szétszívtam már a Kurta vérét! Sőt már a Gyurival is megbeszéltem, hogy kiüti a következő boxedzésen!)
Pontosan tudom az "időket" és azt is tudom,hogy a szervező nem értékelt olyat aki nem felelt meg a szabályoknak.Kivétel az amikor a "zöldek" embere befért a "zöldek" kérésére..Ennyi,nincs tovább.
Most nem a múltról van,volt szó hanem az RR kupáról. Megint a rosszindulat meg a hülye duma...
Ha olyan okos vagy miért nem hozol össze valamit Te?Miért nem béreled ki Te a pályát és szervezel le mindent?Hmm?
Ne értsd félre semmi bajom veled,csak nem értem miért jössz mindig ezzel a butasággal.
Nem feszkó amit csinálok. Mert amit leírok az tény. Már kb. ezerszer leírtam. Olvass vissza. Mindenesetre ne csak a tavalyi, hanem az előtti évek eredmény listáját is nézd meg. Azt is leírtam, hogy mi a gondom a dologgal. Amennyiben estleg nem tudnád a külömböző emberek idő eredményeit úgy nézd a netet, vagy kérdezd meg barátaidat, ismerőseidet.
El kell indulni az OB n azon az egy versenyen... ha lehetséges.
de látom a slovakiaringet benéztem, az pont nem Márkák Harca lesz
Nagyon egy rugóra jár az agyunk!
Íme a versenynaptár:
Ebből a versenynaptár tervezetből vettem az informáciot
Köszi az infót!
Beszéltem vele jónak tünik. Elmegyek megnézem!
Ha még tud valaki 2003-4-es 600rr?
Svéd! Te már tudsz valamit.?
Esetleg megosztanád velünk?
Jani!
Mondj egy embert aki nem felelt meg a köridő szerinti szabálynak és értékelték.
De ne a K Janit,mert azt megbeszélték a Berisszel.
Szóval figyelek.
Érdekes,hogy Te csinálod állandóan a feszkót de egy futamon se indultál.Vagy tévedek?
70-3373681
Miért nemhívod fel a Hirtling urat? Amúgy meg mivel eddig sem voltak betartva a szabályok, amiket Ő hozott. Ezután vagy módosítja, vagy nem kell betartatnia mint évek óta bármikor. Mindkét esetben megnyugodhatsz, megverheted a kezdő pályázókat!