Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval vagy visszavásárolja a motort vagy kapsz egy új engine-t! 2011 ZX10R Recall
Nekem ilyen jellegü problémám nem volt. De az R1-el sem..
japán/kínai kacatot nem érdemes venni , csak olaszt
a hondaval nincs gond csak annyiolajat fogyaszt mint egy 2 utemu!buek
Tibikém, most boldog vagy? Látom igen...
A Honda blokkjával is van gond csak ők nem hívták vissza.
Jani, ne légy rá irigy... az USA-ban az összeset visszahivta/vásárolta a Kawasaki amit idáig értékesitett, a blokkal valami gáz van, de sajtó közlemény azóta sincs róla.



Boldog Karácsonyt!
Bárkinek is lesz,irigy leszek.
Svéd!
Ugye nem hiszed, hogy ezt Magyarországon bemutatják?
Esély nincs rá!
Végre egy nekünk való film kerül a mozikba!
Hamarosan lesz a premierje egy filmnek ami az összes sportmotor tulajdonos kedvence lesz. Végre egy igazi film amely megmutatja azt a fajta elhívatottságot amit az autosok soha nem fognak átérezni. Ajánld a filmet majd a nem motorozó ismerőseidnek is, utána sokkal jobban meg fognak téged érteni. Nézz bele az előzetesbe
köszönöm hogy elolvastad a versem.
Még senkinek, aki idáig Kawás volt. Megvárják a gyerkbetegségek végét. Majd 2012-ben!
Svéd! Azt láttam, hogy írói vénád van, de hogy költői is. Jó kis vers!
Pályamotort szeretnék venni. Minden megoldás érdekel, törött vagy papírok nélküli belföldi vagy külföldi Honda cbr.
Küldjetek képet+adatokat.
legzepp@gmail.com
még egy évet maradok a k9 nél
ha élve maradok akkor 2012 re ujitok, remélem a Suzuki is felveszi a kesztyűt és akkor L12 lesz (megtudtam hogy a K sorozatnak vége)
Ha netán valami fura oknál fogva a gixxer nem követné a trendet akkor márkahűtlen leszek, de totál logikátlan hogy 2012 ben olyan gépet hoznának ki amiben nincs dőlésszög érzékelős TC és wheelycontrol stb
Kíváncsi vagyok jövőre kinek lesz ilyen moci...
Idén nem csúszik az út, nem fedi fehér hó az országot, beszarnak a rénszarvasok, mire bejárják a szánnal a világot!
Ezt a hangot hiányolom télen de nagyon. Meg is néztem párszor ezt a videót,,,,, Hangot rá....
Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
most jöttem rá hogy ezt a sok jokivánságot inkább a boldogtalan ujévetekre dugjátok fel

Karácsonyra mást kaptok:


Idözitett versike
Meglátjuk hogy tetszik-e
Félsvéd késön fexik le
Müvét ide teszi be:

Eljött ujra a Szenteste
Ponty kerül az éhes testbe
Mindenkinek jo a kedve
Mikor beiglit lát közelbe

Hetek óta erre vártál
Minden boltban sorba álltál
Fát is csak görbét találtál
Fehérnemük közt turkáltál
Minden piacot bejártál
Kinaiul hadováltál
Olcsó parfümöt szaglásztál

Egyre szegényebbé váltál
Zsíros deszkát vacsoráztál
Minusz százezerrel zártál
Mégsem azt kaptad mit vártál
Csak egy uj dizájnos ágytál
Amit nyomban telehánytál

De csak mosolygok magamba
Más forog már az agyamba
Portimaoi kalandra
Viva Jerez és CARAMBA!
Mostmár nemjövök zavarba
Javulgatok már kanyarba
Öreg vagyok de nem bamba
Pályán néztek valagamba

Boldog karácsonyt nektek
Egyem a szívedet öreg barátom. Viszont kívánom neked is és minden motorosnak.
Boldog Karácsonyt / Merry Christmas / Feliz Navidad / Joyeux Noël / С Рождеством Христовым / Fröhliche Weihnachten / Froue Weihnåcht'n / Schöni Wienachte / Buon Natale / Craciun Fericit / Veselé Vianoce / God jul / Vesel božič / Maligayang pasko / Selamat hari natal / Prettige kerstdagen / Веселого Різдва ! ! ! ! !
Mindenki bekaphatja aki idén előttem végzett akár köridőben, akár verseny eredményben!
Kivánok nektek jővőre nagyon nyugodt, megfontolt tempót, és mindig csak a körülményeknek megfelelő sebességgel motorozzatok, nem kell sehová sietni, sokkal fontossabb hogy megérkezzetek!
Tanussitsatok előzékény magatartást az idősebbekkel szemben, különös tekintettel ha Svéd felíratú nyugdijassal találkoztok a pályán!
Kivánok nektek nagyon sok lassulást!
Kellemes ünnepeket kivánok a barátaimnak,és az ellenségeimnek is.
Békés Boldog Karácsonyi Ünnepet Kívánok MInden Pályázónak és Családjának!