Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajrá.
egy 2010 es videoösszefoglalón dolgozok
egy olyan best of
vagy ahogy media mondja, legszebb pillanatok
még ugyan nem tudom hogy kell zenét alátenni, de szerintem meg fogom tanulni
köszi, irtam neki
Szevasz Félsévéd!

Itt a Sportmotoron találtam:

http://www.kepesmotor.hu/-moto...
Szupiiii,végre spanyol,újra :)))))
Előszezoni Spanyol pályázás , 7 vagy 10 nap
Egy utazás 3 Moto GP pálya
Valencia + Aragon + Barcelona

Már lehet is jelentkezni a téli pálya edzésekre
Én nem drága Svédem.
Predi szólt nekem, hogy szeretettel vársz minket. Köszönöm szépen a meghívást, de előre megbeszélt családi vacsi volt nálunk és ez miatt sajnos nem tudtam ott lenni, pedig szívesen elmentem volna. Lehet Predi elfelejtette mondani neked ezen dolgokat.
Köszönjük a meghívást a következőt nem fogjuk kihagyni.
Kedves Lucky és Predi
nem felejtettetek el valamit tegnap este ugy 18.00 felé?
megvették tőle egybe az egészet
A Berisznek nincs?
ha valaki tud esetleg bezáró motorszerelő mühelyt akkor én emelős szerelőpadot vennék
Köszi
csak mert ilyen gyorsan jelentkeztél kapsz még egy ízelitőt a filmből
I, superbiker, the greatest bikerace movie coming soon
SonáJ+Csilla
akkor szervezek 2-3 napos Londoni utat hotellel, mozival, Brands Hatch- látogatással, szerintem ez a film sokunkat fog érdekelni, pont azért mert nem kaszkadőrök motoroznak, és a versenyzők nem a film miatt küzdenek a pályán hanem a BSBK dobogoja kell nekik
tehát ez egy dokumentum film a motorversenyzők lelkivilágáról
és azért is lenne fura hogy ha nem hozzák be mert Talma rajongo az még mindig van bőven és ezután a film után szerintem Talmát is sokkal jobban értené és értékelné mindenki
arrol nem beszélve hogy a 40 év alatti autosok többsége is imádja a sebességet, szerintem ők is vennének jegyet erre az igazi gladiátor filmre
Egyszerüen azért, mert Mi kis szük körünkön kívül a döglött kutyát nem érdekelné. Nincs benne híres színész, színésznő, 200 halott. Így aztán nincs miért behozni. Több a költsége csak feliratozásssal is mint amennyit hozna. Talán ha biztos lenne, hogy az angol nyelvel eladható lenne. De ahoz még 1-2 generációnak fel kell nőnie.
Nekem 2004-es van de nem eszi az olajat! Még nagyon forszírozott üzemben sem.
Mi ez az álnév már megint?
Attól ne félj . Annál sokkal lustább vagyok és a türelmem is elfogyott. " Öreg vagyok , egymagamban rázom "
megvan az uj szervező, kezdhetem tervezni a visszavonulásomat
Szerintem arra is lesz lehetőség, h minden pályát ki lehessen próbálni.
Befizetős betétfutam van ill. lesz. R1 kupa ...stb
és gondolod van olyan betétfutam amin elindulhatunk?
Érdeklődés esetén,- minden BSB futamra, lehetőség nyílik csoportos utazásra,- box látogatás és sok más érdekes program. Bővebben majd februárban! Élőben a filmet :)
ezt komolyan gondolod?
miért ne mutatnák be?
He véletlen igazad lenne akkor kezdhettek gyüjteni, garantáltan szervezek nektek Londoni utat a filmre, de akkor kilátogatunk Brand Hutchbe is két berugás között
hagyd már ezt az olasz teóriát....


asszem venni kéne egy Ducatit....