Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem emléxem igy,
Hirtling Gabi ezért nem is akart mikrofonba nyilatkozni, mert akkor még nem volt minden konkrétum készen
de már megvannak a futamok is, az egyik Road and Ride futam a Slovkiaringen lesz
Svéd!
Te nagyon be voltál rúgva a BIG BULIN mert mintha az lenne, hogy a Honda kivételével minden márka képviselet kihátrált a Road a Rid mögül. Lesz idén egyáltalán? Amennyiben igen, úgy az elmúlt években megszokottan bárkit aki szimpatikus, és befizeti a nevezési díjat! Az idő határok csak a szabályokban vannak leírva betartani azokat nem kell. Csak tájékoztató jellegüek!
Ne foglalkozz vele!
Mire vagy kíváncsi?
Nekem van egy nem hivatalos infóm hogy Suzuki és Kawasaki nem is lesz.
Szerintem simán indíthatnának egy kategóriát időlimit és márkamegkötés nélkül.
akkor miért Téged hív ?
akkor miért Téged hív ?
akkor miért Téged hív ?
Engem hívogat, hogy kellene neki egy jó MV.
na és hogyan tovább Jani ?
Hálás gép....remélem jó kezekbe került
ezt a képesmotor.hu oldalon ne itt.....
sztem meg majd pénz beszél....
A Kawasakinál az vicces lenne. Maradnánk 10-en . De a Suzuki, Honda, Yamaha mezőny elbírja.
legyen igazad
de félek tőle hogy most, hogy az ö kezükben vannak az eredmények és nem bemondásos alapon megy a limit kérdés, lehet hogy másként fog kinézni
szerintem az első hármat zárják kis és kész persze márkák-ként
Szerintem az indul aki akar. Miért lenne probléma ha valaki 2.05 alatt ment. Tavaly sem volt probléma.
tudja valaki hogy a Road and Ride jövöre kiket enged és kiket nem rajthoz állni?
A 2010 es győztesek indulhatnak pl? (engem nem érint ez a része csak érdekel )
a 2010 es futamokon elért időeredmények kizáró okok lesznek? merthogy minden márkában az élmezőny 2:05 alatt teljesitett....
Érdekelne, 2003-2004-es cbr 600 rr pályamotor,vagy forgalomba nem helyezhető, vagy külföldi papíros.
Ide írhatsz: zpalmai@freemail.hu
Én csak azt tudom, hogy azóta is az exedet simizi Béla a garázsban....
A jót azt sosem felejti el az ember apám.
De Te tudod! Annyit megyek a pályán amennyit Te mondasz. Azt mondtad menjek 08-at, annyit mentem. Utána 06-ot mondtál, megcsináltam. Szerintem csak fosol nekem bemondani az 1.50-et.
Keresek K9 1000-hez 15-ös 530-as első lánckereket.
Vagy komplett 520as szettet,15-ös első 46-os hátsó(alu) és hozzá a legerősebb lánc.
Ha valaki tud valamit ne tartsa magába.
Köszönöm : pill :
Zoli!
Inkább menj a konyhába, süss és főzz valamit!Mert ahhoz értesz!
Ha kész szólj és megyek,mindent megzabálok!Emlxel az utsó ob-n?Azóta is emlegetem azt a gombócot,meg azt a levest hmmmm
lesz csoport bontás is?
Holnap még zárva vannak. De a vasárnapot elintéztem.
én csak a holnap délutánira tudok menni ....
Jön valaki vasárnap a ringre? Olyat csapatok mint állat. Most tuti 2.00 alatt megyek. ÉRZEM!