Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó ha valami történik, de azon csodálkozom, hogy a Rezső már két évvel ezelőtt felajánlotta az ötletelést. Adott három hetet, hogy mindenki írja le az elképzelését az OB, DT, Márkák harca ügyben. A döglött kutyát nem érdekelte. Év közben meg ment a puffogás.
Írd le Svédül! Arra mondhatja, h nem érti,
ha jomodorban meg lenne irva az ötlet vagy kérdések akkor azt a big bulin ünnepélyes keretek közt minden elvárás nélkül át lehtne adni Rezsőnek
Nagy mozgás nincs az ügyben.
A legyen igazam nem elég, szerintem ahhoz, hogy legyen valamiféle eredmény összefogás kellene. Inkább abból van hiány. Akkor sem lenne ingyen, csak olcsóbban több idő. Amennyiben a pálya ingyen van akkor a pályabíró, mentő, orvos költsége azért lenne. De nézd meg a márkák harcát minden importőr támogatta. Nem az lenne a normális, hogy a Nemzeti bajnokságot támogatják? Amit a Hirtling Gábor Úr megtett azt a Rezső ugyan úgy megtehette volna és máris nem kellett volna azon sírnia, hogy nem megy az OB.-n senki. Évek óta nincsenek nézők a ringen, mert nincs reklámozva semmi. Abból az elgondolásból, hogy a nézőkkel csak a gond van. Takarítani kell utánuk meg minden. Amikor még volt gyorsulási verseny Órákat kellett a tömegbe állni, hogy be juss nézni azt hogy két szaros kocsi féklámpája, hogyan gyullad ki a tök sötétben. Szerinted az a sok ember aki elélvez arra, hogy a sötétbe elhúz két kocsi. Nem verné ki a cerkát egy rajtra 40 motornál? Amennyiben tudnának róla, hogy ilyen van a ringen és meg lehet nézni? !
ehez nem értek sonáj!biztonsági őr vagyok....egy a lényeg,legyen igazad apám,és mehessünk ingyen a nagyobb sorozatokban! legyen igazad,és legyen félrebaszva már ez a kurva magyar gondolkodás!
(24173 ) SonaJ! Na végre,- alakul
én értem,és bár ugy lenne ahogy írod kiscsillagom!bár ugy lenne....de lássuk be ennek igen kicsi az esélye!egyébként teljesen igazad van,és szerintem mindnyájan így szeretnénk,....hát persze!
Ha a Rezső nem lenne rászorítva, hogy bevegyen olyan sorozatokat az OB. napjára akik pénzt hoznak, hogy ne legyen 1 nap annyiba neki. Akkor tudna több edzésidőt, és versenyidőt adni. Pl. egy nap 2 futam. De mondjuk ha nem lenne már egy kicsit beleunva akkor már régen kereshetett volna a bajnoksághoz sponzort. de gondolom sem ideje sem kedve nem volt.
Igen. Pl. az OB.-ra adhatná ingyen a pályát.
Predi!
Szerinted az úszók meg a vízilabdázók minden edzésen vesznek jegyet az uszodába? Valahogy az is meg van oldva. A Hungaroring nagyobbik (51%) az Államé. Mindenki aki licencet vált valamelyik egyesület tagja. Tagdíjjal stb. Az egyesület elméletileg a nemzeti szövetség tagja. Elméletben az Állam támogathatná a Nemzeti szövetséget annyival, hogy a Nemzeti vagy Nemzetközi bajnokságban a hazánkat képviselő versenyzőknek ingyenes edzéslehetőséget biztosít a rendelkezésére álló pályán. Ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek. Annak aki benevez a bajnokságra ill. elindul. ez kb. idén 80 ember volt. De nem is emlékszem pontosan.
arra az ob-ra gondolsz ahol egymilliárdért lehetett menni 12 másodpercet? hagyd a faszba...
Nem szántam viccnek, gondolom a MAMSZ sem. Nem úgy gondoltam, hogy mindenki akinek licence van. Aki az Ob.-n AA.-n Vagy egyéb Nemzetközi bajnokságban indul. Nem a márkakupában meg a Svéd Open-en hanem a Nemzeti Bajnokság futamain. Ezzel a Rezső negyon komoly lépést tehetne abba az irányba, hogy oda csalogassa az indulókat az OB.-ra. A MAMSZ egyébként ugye az autósoké, mert annak idején a motorosok mindenképpen ki akartak ugrani a Nemzeti szövetségből. Ők az autósokért lobbiznak lehet, hogy sikerül is nekik.
sonáj!neeeee........komolyabb embernek ismertelek meg!
huha....egyre szarabb....már látom lesz mitől félnünk.... mégis csak magyarország,és magyar emberek....

ne legyen igazam...
Sonáj Te ezt mint ahogy kígyó is mondja biztos viccnek szánhattad?!
Pályamotorozás a versenyzőknek ingyen? Képzeld mi pénz nem folyna be a ring kasszájába egy évbe ha ez így lenne?
Feltételezem a versenyző az az, aki licenst vált ki egy évbe, hogy versenyeken induljon, hát vannak egy páran.................
Ha ez így lenne, bezárhatna a ring év közbe mert csődbe menne.
Beszéltem ma Rezsővel
Eljőn a Big Bulira Timeával együtt, addigra többet fog tudni mondani a jövő évről, a teljes Hungaroring RT vezérkara kicserélődött, ujra kell tárgyalnia minden szerződést
Sziasztok, Goodridge fékcsővel kapcsolatban van valakinek valamilyen személyes tapasztalata?
Egyrészt nincs, másrészt komolyan gondoltam.

Bocs, de arra, hogy "ingyen", meg "tehetene Rezső lépéseket ez irányban" még kéne egy térdcsapkodós szmájli is...
Azt hiszem a Kurti mint Marshal jobban közel van a tűzhöz. Én semmit, de remélem, hogy mivel a Rezső lett a motorsport világ ura (azért ez nem semmi) talán hallatja valamennyire a hangját az érdekünkben. Egy dolgot viszont már tudok ami nagyon érdekes. A MAMS már lobbizik azért, hogy az pályaversenyzők ingyen edzenek a Hungaroringen. Mert milyen dolog az hogy van egy pályánk és azt nem használhatják a sportolók ingyen? Talán tehetne a Rezső lépéseket ez irányba.
Svéd! Nem értelek téged, de igazán! Én felteszek egy kérdést és a második mondatod már lebaszás. Nem rosszindulatból kérdeztem, valamint sajna idén nem volt annyi idő a motorozásra mint amit szerettem volna. Na meg lóvé sem. De a történtek fényében inkább motoroznom kellett volna. Jobban járok.
Megbeszéljük Svéd,,de nem itt.
jol értem hogy a Svéd Opent te akarad szponzorálni jővő évben?