Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesznek motoros napok jövőre is,,ezt az új vezetőség már jóváhagyta,és gondolom,svéd sem lép ki a szervezésből.Hm ,Kurti Svéd open hülyén hangzik?:)Ehe:)
Teljesen jogos a kérdés
Nemtom téged mennyiben érint hiszem összesen egy db Svéd Openen indultál, de abban nagyon igazad van hogy sponzort keresek
Berisznek kurvára hálás vagyok hogy egy ilyen válságos évben is végig teljesitette igéretát és minden versenyre leszállitotta időben a nem pici kupákat, sokszor tulteljesitette evvel akár a DT, vagy egyébb menőbb versenyek osztott kupák méretét vagy értékét.
Nagyon remélem hogy 2011 re is találok szponzort aki szivesen felkarolja az amatörök versenyét.
Első körben Danger, Acis (Gyuricza Peti), Karasna cégeket fogom megkérdezni, de ha van ötletetek akkor szivesen várom
Keresni nem akarok rajta, a szervezést szivesen csinálom, mindössze a kupákat kérem a szponzortól máris róla lesz elnezve a sorozat.
Jó napot! Végre valami jó kérdés:) Te mit tudsz? Ész mi lesz jövőre a H.ringen? Új igazgató,- új főnökség?
Svéd ! Most amikor mindenki a Talmát ért csapással van elfoglalva, senki nem foglalkozik egy bennünket sokkal jobban érintő kérdéssel. Mi lesz a Kamoto-Svéd open-el? Találtál másik sponzort, vagy a Kamoto bezárása nem érintette a sponzoráció kérdését nem hátrált ki mellőled mint a Jack and Jones?
A helyes válasz az igen lett volna!
Aki nem jön az csak utaljon át 10.000 Ft.-ot csak azért hogy a piát se kelljen fizetnünk! De mivel biztos hoznál magaddal valakit ezért Te húszezret utalj! Köszönjük!
Ha nem jösz akkor utálni kell, tehát szó szerint utálni, téged utálni, mert megvonod a látványodat a szépszámú megjelent közönségtől...
és ha nem megyek akkor is kell fizetni?
a bulira helyzine elág fizetni, csak sajnos az automata válaszon befizetés szerepel
jelentkezni azért mindenkinek kell, nagyon fontos a vacsora rendelés miatt
compaya.hu/motorosok
De ő nem a mostanában ismerős Marko Jerman, hanem Igor Jerman.
Van ott 1másik érdekes név is:Jerman
sziasztok
csak svédtől szeretném megkérdezni, hogy a 18.-ai bulira csak utalni lehet vagy a helyszinen kp-ban fizetni
Ratrak-al esetleg
értem én...csak óvatos vagyok
verést meg hagyjuk....elvégre csipázlak...nem szívesen tapodnálak meg
Hát nem ezt mondta, hogy ez volt a szándéka?
Értelmezni is nehezedre esett?
Húúúúúúúú......................!
Ezért már biztosan nem úszód meg verés nélkül.
Én bármit felrakok az MV-re.
Azt a tempót amit én tudok azt még 15 gumival is tudom.
De nemcsak a 17-re még a 18-as felnire is rátenném.
Amúgy meg ne kajabálj, mert az első pályanapon össze vissza verlek mindenki előtt.
Kell az neked?
te kancsó....te feltennéd a megbízható MV-re?17 felnire?szegény gumisok!majom!nagyon leverlek ezé....
a pályázók zöme inkább vesz használt,de nem régi gumit,mert inkább ezzel 2,00 alatt mint régi visszamard,senkinek sem kellett régi uj gumi!

és még akkor is ha nem lenne igazam,sem vennének sokan,mert egy kezemen meg tudomszámolni hogy hányan használnak 16.5 felniket!
mindenesetre ha valoban az volt a célod hogy "miattunk"teszteled,akkor le a kalappal.
Na!?
Nősülsz apám?
Ezeknek nem tudsz jót tenni.
Állandóan csak a rosszat nézik.
Hogy neked mindig igazad van.
Tényleg messze vagy a jótól.
Én meg még messzebb.
ÉS tényleg, 1.56.9...igazad van.....de a lényegen nem változtat.
Olyanoknak ,- akik a lepukkant szar használt pályagumikat ( eladó gumi rovat ) megveszik 20-30.000 ft,-ért.
Ezen tip. gumi garn. ára : 35.000Ft. szerintem nagyon sokan elgondolkodtak volna, h új gumi vs. használt. A teszt pont azért volt, h senki ne vegyen,-vehessen használhatatlan ( verseny)ilyen tip. gumit.
Utánanéztem a pb-dnek amit februárban tudtál menni, nem volt az 1:56.4, de olvasd csak el mennyi az annyi
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?p=174070#174070
ez látványos volt Meklautól
Sőt egy kis Hungaroring 1990-ből:
http://www.gaskrank.tv/tv/wsbk...