Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, hogy az a Meklau
... és ez a srác (#87), anno 1993-ban - hazai pályán Zeltweg-ben - egy privát 888-as (de 926 vagy már 956 ccm-es) Ducatival lealázta a WSBK mezőnyt!
http://www.gaskrank.tv/tv/wsbk...
nem sokan használunk 16.5colos gumit.... kinek adtad volna el?a másikmeg az,hogy 2007-es gumival még én sem megyek pedig messze vagyok a jótól...
AZ
Gondolom mindenki már kismilliószor látta mikor anno Yanagawa gépe 1 ms alatt leégett.
Nem is azért linkelem be, hanem mert arra kaptam fel a fejem hogy van a mezőnybe egy Meklau emberke. Ez az a Meklau aki itt nyomja a ringen is? Akkor ő sem mai gyerek már.
http://youtu.be/j-xXVPxJ_Ec
sátraslagzi decemberben?
Hallom bameg, ugyes voltal....de nekem van 1.56.4 azon a palyan, ugy hogy csond legyen, mert mivel te javitottal a palyaval nem volt gond....de 3 hettel az eskuvo elott nem verem magam oda, hogy elbxak minden, nem keveset koltottem az eskuvore, ez nem er egy pb-t. De ha szervezel valamit februarban mehetunk, hogy ne legyen nagy szad.....
Ne magyarázkodj és főleg ne kérj elnézést senkitől.
Te a nagy és hatalmas Félsvéd vagy akivel senki nem mer szemtelenkedni.
Annyiszor küldesz el egy emilt ahányszor csak akarsz.
Ez így igaz, ( 07' év ) de annyira jó áron lehetett volna hozzájutni, h szerettem volna Magyarországon a pályamotorosoknak ( olcsón ) adni a gumit.
Azért teszteltük, h ne legyen belőle vásárlás után gond.
Összegezve : még ingyen sem kell. Egyszerűen használhatatlan.
Ezzel a problémával jövőre nem kell küzdeni ha jól tudom. Vagy nem?
Inkább többször mint egyszer sem.
gyors válaszom a következő:
amikor küldök egy körlevelet, egy percen belül énis megkapom
de tegnap éjjel, 10 perc mulva sem jött meg, akkor gondoltam sok benne a kép, kivettem belőle egy képet és ujra küldtem, ez sem jött meg
kivettem jabb képet, ujraküldtem
ezt csináltam ezexerint 14 szer, és másfél orán keresztül káromkodtam közben
meguntam lefeküdtem, reggel megjött az összes
mindenkitől elnézést kérek
Svéd! Mi történt? Te nem egy üveg sört nyitottál ki, és a kezed megremegett. 14x jött át a beszámolód!
ennyi!
Már meg ne sértődjél barátom, de nem szoktam.
Persze ha ide nem rakod be amit oda írsz és belinkeled, hogy ott elolvashatom, akkor természetesen elolvasom. Mert ha nem lennék rá kíváncsi, akkor ugyebár meg sem kérdeztem volna.
Mentségemre legyen szólva én itt szoktam veled beszélgetni vagy telefonon.
illetve 49. héten
Te Pisti, ez 4 éves gumi, gondolom 2007 47. héten gyártották
Portimao.
Egy kis adalék még a beszámolókhoz.
Teszteltünk egy DUNLOP 16.5 slick MADEIN JAPAN gumit.
Végeredmény: még ha ingyen adják akkor se tedd fel!
Melléklet : kép (tipus és gyári szám)
Konkluzio : az életed és a motorod sokkal többet ér
te nem olvasod a blogomat?
Az igazán gyorsak, mármint az olyanok mint én, 5 perc alatt lenyomják a 30 percet.
Haza értél már?
Pályanapot kérdezett, nem fél pályanapot tesókám.
nekem jo a kondim, mert nem vagyok elég gyors ezért én kiborom a 30 at is
most pl Portimaoban az utolso szabad motorozásban mentem 34 percet egybe és az utolsó körökben voltam a leggyorsabb, akkor vertem meg a Tompit
Hallod Tompi?
Svéd!
Kondid rossz nem a 30perc a sok. Enduranc-on az igazán gyorsak nem mennek sokkal lassabban de hosszabb időt töltenek a pályán.
Oké, akkor egésznap=13.500x16=216.000
13500 volt idén
a srác egész a napot kérdezett, a 13500 az meg 3x30 vagy délelőtt vagy délután
de szerintem a 30 perc tulajdonképpen olyan fura
az igazán gyorsaknak sok a 30