Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dúzs Pétert keresd
Sziasztok,
üvegszálas (pályaidom) idomot javító maestrot tudna valaki ajánlani Budapesten vagy környékén? A hétvégén megnéztem a sóderágyat közelről. Köszi előre is!
Üdv! adombi748
ha jol látom amit hallok akkor holnap délelött lehet csak pályázni, délután a viziparádésok gyakorolnak
Na majd én augusztusban uólérlek és jól lefilmezlek.
szép volt
vegyél goprot, ennek nem tul jo a képe
engem miért nem vettél fel vazz? ja mert nem értél utol
Szeva. Ez a vidi nagyon szerenvan van nálam egy carbon dekni védö holnap kiviszem a ringre ha kintleszel.
Éjszakai Motorozás Máriapócson:
Klikk ide
aztamindenit!
A hang is elég szörnyű volt ...
Rögtön az első körben estek. 12 kör helyett mindjárt csak 8 lett a verseny
Juuujjjjjjjjjjjjj......................
Ez nagyon nem szép látvány. De sajnos van ilyen is.
a nickedröl nem tudom ugyan ki vagy, de gratulálok ha BMW-d van
nem megyek az OB-n én még sosem mentem az OB-n, mint az imént emlitetted az én idömmel nem rugok ott labdába
alacsonyan szállnak a nakedek arrafelé... szar ügy...
Sose azt nézd hányan vannak mögötted hanem, hogy hányan előtted és mennyire vagy az elsőtől. Fila 05-öt ment tegnap. A 2:17,4 annyi mint a hungaroringen a 02. Ja és még ma lesznek a versenyek. Svéd ha már itt tartunk indulsz szerdán az OB-n?
jol gondolod, tehát ha az Alpok Adrián valaki középtályon tud az nem egy rossz amatör idö, tehát az ö Slovak ideje igenis egy jo idö és nem volt korai az öröm
A Tompi 1:57-e a Hringen is jó lenne a 15-ik helyre vagy rosszul gondolom?
Tompi ideje még mindig jo a 15. helyre SST600 ban is és pontosan ugyanugy a 15. lenne SSP-ben is
sst1000 ben a 17.4 még a 21. helyre jo lett volna és ez még nem az utolso sor a rajtrácson
Sárkány Dezsö ment 2:10-et ma, Györfi Alen ment 600 ban 2:13-at
Svéd !
Légyszi számolj be ma is,hogy is állna a mai mérleg?
Szeva. 06-20-450 2290
Szia, dobsz egy mail címet vagy telefonszámot, amin el lehet érni téged?
THX
Mit röhögsz?
Jaaaaaaaa, hogy örülsz neki. Az más. Van is minek Te mafla.