Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rakjad összefele
minek az a segédváz, az már tuning, ekkora luxust nem engedhetsz meg magadnak
hepi börszdéjt Tompi
Tünnnnnnylyjé alunnnnyi.
Isten éltessen Kisgyerek .
Köszi mindenkinek!
Tompiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Tényleg szülinapod van vaze?
Ahhoz képest, hogy csak 22 vagy elég szarul nézel ki.
Sok a ránc rajtad meg minden.
Boldog szülinapot faszikám.
Majd meg kérdezzük tőle mi is az igazság.
Sajnos nem. Elfelejtettem, hogy d.e. van egy tárgyalásom. Valószínűleg kinézek d.u. De a következő pályanapon már szeretnék ott lenni.
aznap este mikor elestem,nyolckor már szolgálatban voltam....motorral!mentem is éjszaka rendesen! (molndjuk kedvem az nem sok volt,mer azé na...csak fájt itt ott)
készülget mán mennék ha lehet a következő ob-dt-n!most már nem bánnám ha végigmennék egy ,csak egyetlen egy versenyt is! már csak a segédváz kell oszt kész,egyenlőre időm nincs,de majd jövőhéten rájajizgulok he.
Tompinak nagyon boldog szülinapot
Tompi barátunknak pedig happy birthday
Lucky! Te csütörtökön jössz?
Predi! Inkább írd meg ,hogy áll amotorod?
Alakul már?
Lucky!
A Moshe pont olyan kemény mint a Predi! Ott hagyta a kórházat este már biztos megugrott valami csajt.(De lehet csak cigi volt).
Most meg már motorozik
Az idei időmet nem írom le mert szégyellem magam miatta.
2.03 volt a legjobb amit én mentem vele. Egy barátom aki akkor még 110kg volt ment 1.59 végét. De a motor idén ment a H. ringen 1.54.4-et. A Pancsin 1.59-t ha jól emlékszem, ha nem akkor 2.00-t
Multkor olvastam itt,hogy milyen átalakítások vannak a motorodon.Milyen időket tudsz így menni vele?
Akkor ezek szerint már jobban van a lábad. Örömmel hallom.
Kell a sátor?
igen bazmeg....ez is egy modja a kuplung égetésnek!

még ennyi ökröt basszus....
ez egy nemes gondolat....és igen okos is!
Balusk8!
Ne szivass! Ráadásul most fordítva volt ugye, mert a csúszókuplungosról a rendesre kellet visszaszokni. Mivel ugye Te kint voltál láttad ,hogy a rajt nem sikerült valami jól enyhén szólva.
szevastock én meg 1barátom csüt6án megyunk a h.ringre és csak 2en leszünk 1boxba ugyhogy ha valaki osztozkodna szivesen látjuk....