Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lucky! Hivjál fel , nem tudom a számod!
2,0 - 2,2 nem fogsz különbséget érezni.
olyanok vagytok már mint csajok
Nyugalom gyerekek,,elment a SVÉD és máris felborul a rend.Szétcsapok köztetek:)
http://www.circuitoalbacete.es...
Kispataki Viktor Albacete-i endurance-n az edzés eredmények élőben most!
korrekció : ...Mi a franc köze van a te kamerádnak (vagy bármilyen más kamerának) ehhez a topic-hoz.....
basszus.. nem tudok írni...

LX
én FELELTEM a kamerákért? Mi vagyok én vazze'? És mi a faxom ez a számonkérés? Másrészt ha meg ilyen kérdésed van, vedd a kezedbe azt a kib@szott telefont, és hívjál fel.. Mi a franc köze van a te (vagy bármilyen kamerának) ennek a topic-hoz? Meg a többi embernek aki ezt olvassa? Ráadásul szerinted érdekli őket? Kicsit szedd már össze magad, és próbálj meg a megfelelő módon és csatornákon keresztül kommunikálni.. Eszem megáll komolyan mondom...

LX
Sonáj,

mi a franc betegséged van neked?

LX
Már nem
mi ahelyzet Tompi? Te sem vagy álmos?
LX Vaze!
A Fricsi azt mondta Te feleltél a kamerákért a Krosszozás alatt.
Amikor oda adtam jó volt. Nem marad benne a kártya. Mi a fenének kellett papírokat gyömöszölni bele? Legínkább szerinted hol a fenében tudják megcsinálni? Zörög belül. Szerintem sikeresen eltört a kártya tartó.
Üdv!

Ha valakinek van tapasztalata Michelin Pilot Power 2 ct nyomásaival közúton tempósabb csapatás mellett azt megköszönném!?Elől Dunlop sportmax D 208 RR van még.Hátúl van a Michelin!
Köszi!
Széles utat mindenkinek!
Bameg svéd, INGENYFUTO..........
Svéd!
Nekem nincs nyomdám, nejked meg Bazazz a motorodon ha jóltudom. Nehogy odaverd magad pünkösd alkalmából.
kibéreltem a zárt futot
berámoltam a k5-öt
megpucoltam a mumiát
Reggel 6 kor indulok

a futobérlés az egy külön téma: tegnap este eltöltöttem egy órat futo kereséssel, illetve nem annyira a kereséssel, mert itt minden kutnál kapok futot, inkább azt kerestem hogy van-e valahol féláron.
Erre belefutottam a hihetetlenbe. ingyen futobérlés, ráadásul zárt futokat adnak, tehát nem rácsos.
Arra alapul az ötlet hogy a futo tele lesz reklámmal és a reklámkampány finanszirozza a futokat.
maximum 2 napra adják ingyen.
Annyira uj lehet a cég hogy még reklám sincs egyik futon sem, de mégis ingyen kaptam. http://www.svenskagratisslap.s...
Ami mégfurább hogy ez a cég egy nyomda tulajdonában van, tehát onnan kaphatták az ötletet hogy el akarják adni a nagyméretü folia reklámjaikat valhol, erre egy ilyen futo, ami ráadásul gurul egész nap, kivállo felületet nyujt
Melyikötöknek van nyomdája?
hali mindenkinek, eladóvált vált a dt-m, akit érdekel írjon emailt, vagy msnen beszélünk!
elérhetőség adatlap + eladó holmik!
De mééé....Tanaka
Csak az őszinte tisztelet beszélt belöllem.
na tessék.. átmentél nyalásba ugyi'?

LX
LX!

Szubjektiv adatvédelmi okok miatt prekoncepcionálnom kellett a nick-emet! Na de ezt majd inkább a H-Ringen személyesen...

huuh ezt de szépen mondtam..
1:43 ! és nem volt egy tiszta köre sem. ja 600zal. ugy hogy ne gyere itt nekem az 1:45tel, hogy az milyen jó idő. Már előre marketingolod az 1:44,9edet!
Haza se gyere, ha nem mentél 1:43-nál jobbat!
majd te csinálsz!
keress nekem inkább egy jo onboardot