Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap igértem egy archivumban talált érdekességet.

Ennek az érdekességnek annyi elöjátéka volt hogy 2006 kora tavaszán négy ös-forumos motoros összeálltunk zenélni és pár honapon keresztül probáltunk egy koncertanyagot. Meg akartuk lepni a többi forumlakót, az akkor még nagyon pörgö motorosok.hu csapatot. Meghirdettem az elsö Big Bulit és igértem egy nagy meglepetést. Senki nem tudhatta mi lesz a meglepetés de mégis nagyon sokan jelentkeztek, 90 fö jelent meg ezen a Bicskén rendezett bulin, és este 9 oráig tudtuk titokban tartani, akkor lépett ugyanis szinpadra a tiszavirág életü zenekar a Fék No More.

A film föszereplöi nem valós személyek, amennyiben mégis ismerösökre találsz a közönség soraiban vagy a szinpadon akkor az csakis a véletlen müve lehet:

http://youtu.be/qg5K2Wk0P9E
Sved!
Azt mondtad, hogy videozol az alpok adrian. Hol nezhetnem meg?
Koszi a gratulat, Monca atadta!
Ott leszünk az euro ringen, de ugye oktatás lesz. Ilyenkor próbáljuk nem összekeverni az oktatásra jelentkezőket a csak simán motorozókkal. De ott leszek, beszélni tudunk elvileg.
Lucky! Lehet, hogy több is van belőlem?!
a H-ring re nem de az euróra kinézek szerda délután,az oktatásra végül is nem regeltem,ez az alkalom is csak véletlen,hogy ki tudok menni,azért ha nem haragszol,lesek tőlled pár dolgot,ha nem veszed észre
húú kár hogy nem láttad milyen jól mentem
nem vagyok büszke erre az eredményre
majd hétvégén madarason már jobb leszek
Tankolni kellett a motorba!
Szia Laci.
Gratula a hétvégéhez halom jól mentél
Arról meg nem te tehetsz,hogy úgy jártál mint a Tóth Imi
Azért hogy ne haggyad gyujtáson
Nyilván a fülébe jutott, hogy kilátogatsz a ringre...
Így ne is csodálkozz.
Én ha meglátlak az akksit is kiszedem. Csak tolni tudjad
Tomi!

A kulcsot mér kell kivenni a motorból.....? Lopnak..?
Álladék
OB Időmérő 1. rész!

http://youtu.be/9Ey76q8KC0s
Balusk8! Inkább azt írd meg, hányadik lettél!
Hi Mindenki! Látom a a Svéd feltette a Dávid eredményét.
Itt az sms amit A Dávid küldött a történtekről.
Az első versenyen a 25. helyről rajtoltam. A rajtnál telibe kaptam 1 BMW-t és geci nagyot estünk. Agyrázkodást kaptam, vállam térdem bokám, kiment. A Rizi 2. lett. A 2. versenyen a Rizi elesett én meg 16. lettem, mert szar volt a gumim, az oldalidom leszakadt és lifegett a lábamnál ami qrvára zavart, + nem tudott a szemem fókuszálni az agyrázkódás miatt. Davide92
Hát ennyi röviden.
Asszem nagy seggberugások lesznek ha nem jelntkeztek azonnal a gokart csapatversenyre
Nem akarjátok legyözni Juhász Dávidot végre egyszer? Nekem már egyszer sikerül, igaz akkor itthon voltak a fiaim.

Szezonnyito 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Május 8.-án szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dij változatlan CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 4 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

itt kell jelentkezni mindenkinek egyesével, email megadással. http://compaya.hu/motorosok/re...

Svéd
SonáJ
Imi
Dávid 92
Tomi
Sanyi-2
Hovirágh
Gergö
Kicsi
Vajna A
tibu_
crazyJoe
Attila
Globe
hát nekem egybe látni az összes képet....jobban tetszene :) de amúgy lényegtelen végülis, csak feltűnt, hogy így rakosgatod be ide :)
mert nem tudnak járni
ott jobb helyük lenne
Borso: miért nem mennek fel a képek fotók közé mappa formában?
HAJRÁ Borso!
legközelebb én fogom a kezed
igyekszem, Mester!