Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis cikk a hétvégi versenyről:

http://www.motorshow1.hu/index...
Oksi! Ment
De ne itt offoljunk a gumikkal, ez a topic nem erre való. Irj emailt ha érdekel.
A mintamélységek a fotókon láthatóak (középen szinte gyári állapot, szélei kopottabbak, pályán használt). Természetesen NEM vágott slickek, hanem közúton is engedélyezett, gyári mintás, E-jelöléssel/DOT számmal ellátott gumik. (de mint Brian is írta minden valódi D211 és D209 ilyen)
Hány %-osak? 80 %, hogy érdekel, feltéve, ha nem vágott slick.
Ha komolyan érdekel majd hasonló gumi, amint lesz még nem hirdetem meg hanem neked szólok először ha érdekelnek.. Ez a 2 is megvan még egyenlőre, bár már sokan érdeklődtek.
egy amatőr buzi vagyok így elmenni pályára,hogy át sem nézetem a dolgokat
a mai nap euróringes termés egy katasztrófa! életem első eurós indulása,négy kör után befejezve,egyszerüen beborult a motor a kanyarba.ki,szerelés,alátét eltávolít a hátsó gátló alól,irány vissza!egy fokkal jobb, de kanyarban libeg az eleje,hátulja,majdnem minden alkalommal esésveszély mondok biztos guminyomás,hát nem !hátul semmi csillapitás,bárhogy bármit tekergetek,semmi változás!elől kormánycsapágy lötyög,csillapítás szintén szar.egy romhalmaz az egész,ami eddig nem volt feltünő,csa most lett volna nyüstölve,amivel szemben elutasító volt a gép!áá,szétbasz az ideg köridőt le sem merem írni
Szia!
Igen én írtam neked. Ne haragudj, hogy nem válaszoltam, magam is meglepődtem, amikor nem találtam a hiányzó választ az elküldött leveleknél.

Nos, írtad, hogy a leggyorsabb viszi a gumikat. Ez csak jelen esetben van így, vagy később lesz visszatérő alkalom?
A garázsban is padlószőnyeg van
Michelin Pilot
nem ... ígyvettem...
az első sárvédő ami gázos.... éppen meg akartam csináltatni mikor a Tomi elvitte... jobb oldalidom nekem nem volt zavaró...
milyen gumi megy rá ?
Semmi extra nyugi (folyik a víz a víztartálynál, oldaltámasz kell rá, gumicserék, ilyesmi..)
Te törted össze? Jól össze van kókányolva az idom
ne idegesíts
mi a baja?
Jé, most nézem a képeid, itt az ex DNA-d nálam javításon
Nekem is vannak, hirdetéseim közt megtalálod (bár szerintem te már irtál de nem válaszoltál az emailomra.. ) + lesz majd még D211GP és D209GP-R. Üdv.
Ok. Köszi.
Apropó,az én versenyes vidimen viszont ott vagy az első körökben..
Majd viszem ,neked is meg Moshénak is.
Te a nagyszobában fényképezed a gumit a padlószőnyegen?
Mondhatnám azt is ,hogy kifékezel mint a szart!
Mi lenne ,ha még rövideket is fékeznék , 53?
Mennyiért adod?
Van ilyen gumim, a (ma 17:33) hsz-ba linkeltem.

Nem tudom, láttam már egy-két ilyen gumit Akkor lehet, hogy ez amolyan baráti árak Van most használt D211GP-d? Mondjuk D209GP is szóbajöhet.
8-10-ért azon már minta sincs, az tuti
"ha elém dobnak egy Dunlop mintás gumit", akkor olvass! A gumi oldalára fel van írva, hogy D211GP vagy KR108.
Tehát akkor, ha elém dobnak egy Dunlop mintás gumit, és nincs rajta ezek a jelzések, akkor vágott slick, ha van, akkor eredeti Dunlop? Mert én ezt eddig így tudtam
Használt D211GP-d van eladó utcára? Ha van nagyon olcsó, akkor megveszem! Ismerősöm 5-8 000 Ft-oké veszi a hátsókat. Tudnám, honnan szarja elő ezt a sok gumit...

Nos, hogyha netalántán hozzád dobálnának ilyen gumikat, és eladod darabját max tízért, akkor megveszem! (Hogy mennyi hús van rajta, értelemszerűen az ár tükrözi majd)