Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kudlik Júli
no akkor hajrá!
készültem én is ma az időmérőre de nem gondoltam hogy eladod a másik motorod , az enyém meg csak az oldtimerbe lett volna jó
durva !
Na ja! Nem mindegy.
De mit várhatnánk ettől a Tompi gyerektől?
Tudom, hogy nem illik kérkedni, csak a pontosság kedvéért:
1.55.7

Remélem holnap még.....
Vajon ki és mikor megy be 1:50 alá?
Jobbulást. Várom a videót.
Kenjétek neki mint az állat, mert a picsátokat szana-széjjel apró dirib-darabra rúgom.
Nem rosszak az idők apám.
Természetesen ez időmérő volt , holnap 12.30 kor kezdődik a stock 600, utánna a többi
Ma alpok adria 600cm.
Chorbák jani 1.54.8 3.
Győrfi alen 1.55.6 5. hely
Balogh csabi 1.56.8 8. hely
Kuruc feri 1.57.4 10.
Tompi 1.57.5 12.
Nagy győzó 1.57.8 13
Talma gergő 1.58.0 14

Az első idióta 1. 53.4 stock 600!

1000- első Fila 1.50.4
kispataki 1.51.6 2.

Holnap szerintem minden kategóriában megdől a pályacsúcs!

A tuningolt 600 ban az első pole 1. 52.8 .........! Mi a F......van itt?
persze hogy érdekel a vidi
sziasztock hála jo istennek nem lett semmi bajom kicsit kifordult a térdem amit sikerült helyre rakni nem tört semmi csak a szivem pont most amikor sikerült jo idöt mennem az idömérön jo rajt pozicio stb.. erre szokásosan szarul rajtoltam kb 10motor elment nekem erre 1kanyarba 3ba hagytam kigyorsitás 0vissza váltok pfff 1kerék szét estem még páran megelöztek deee fel tudtam valamennyire zárkózni folyamtos 56okat menni erre jön ez a bérczi fiu látom tempoja az vaaan baasza meg harcoltam vele nagyon élveztem mosolyogtam a sisakba gp feeling vóót nem akrtam elengedni és sajnos tul sokat válaltam 4ik vagy5ik körbe 2kanyarba benéztem a féktávot folyamatos nagy flékkel estem be és addig birta a sulyomat a gumi!gratulálok dávidnak a2ik helyért ha érdekli valakit hogy történt hamarosan fel fogja rakni a feket663 barátom az on board video és minden amit leirtam benne van!szerintem jo vidi
Köszönöm , de van még hova fejlődni , talán a márkakupán nagyobb sikerem lessz!
Kurucz is 1:57.7-t ment a 600-al széria gátlókkal!
Köszi! Kurucz még ott maradt. Indul az Alpok Adrián is. Én meg majd következő versenyen nem hibázok. Moshe is jól van. Úgy néz ki, hogy csak meghúzódott a lába. Már a saját lábán jár. De fáj neki. És azért 140 kilósan nem sokan mennek 1:56:4-t. De pozitivan zártam én is a hétvégét. (1:55:7)
Hát apám jól rátok járt a rúd tegnap. Kurucz is kiválóan ment, öröm volt nézni. Moshe és Te is szépen mentetek. Sajnos nem lett Happy End a vége. Sajnálom.
Ha vasárnap is indulsz, akkor figyelek majd rád is
Köszi szépen! Jó képek!
Köszi!
tessék sajnos csak ez a kettő van
Ha nem az első körben estél ki, akkor elkezdelek keresni a hosszú gyors jobbosnál és onnan a sikán felé készültek a képek. minnyá megnézlek
azért az 1:55ös időért gratula
Szivesen!
Szia!

Az én esésemről nincs pár kép? Openbe menten és a -2 estem el. #82
Rajtam röhögsz Te veréb?
Nem lesz ám jó vége ennek a sok szemtelenkedésnek. Tegnap is csak az volt a szerencséje minden szemtelennek, hogy ott volt a Blályen(gyengébbek kedvéért:Brian) és nem engedte szana-szét ütni a sok szemtelent. De nem lesz mindíg ekkora szerencsétek. Nem lesz ott mindíg Blályen.