Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stock 1000 első kör, -2-es kanyar
Moshe Crash!

Érdemes megnézni!

Hali!

Ma végre kiszereltem a köridőmérő jeladókat Kakucs-ringre is, a célvonalnál van, mindkét oldalon egy-egy jeladó.

230V-ról mennek, négyszer nagyobb intenzitással sugároznak, és kétszer sűrűbben küldik el a jelcsomagot, ezért nagyon megbízhatóan lehet velük mérni. Emiatt nem célszerű az aksis kis jeladót kitenni elé/mellé sehova, inkább ennek a jelét kapják el scan módban a vevők. Amúgy 0-000 kódot sugároznak ha valaki betanítaná rá a vevőt.
(Hasznos tipp: Ha Scan módban már elkapta, és jól mért vele, akkor onnantól lehet Start-al is felmenni legközelebb, és akkor ugyanazzal fog mérni, nem kap el mást.)

Szóval a lényeg, hogy ilyen jeladók fixen vannak Kakucson, mindkét oldalon a két menetirány miatt, és egy az Euro-ringen is a bírói poszt lábánál. Nyugodtan kapcsoljátok be őket a rajtuk lévő piros kapcsolóval, ha mérnétek. Bekapcsolt állapotban világít a kapcsoló, és villog egy zöld LED. (Ha esetleg mégse, nézzétek meg be van-e dugva a közeli konnektorba.)


Itt van róluk pár kép, hogy mit is kell keresni:

menjél alunnyi
Köszönöm.
sziasztok
tudom nem teljesen ide tartozik de suzuki lt50-hez valaki nem tud alkatrészeket pl:váz kerekek,vagy leírást? árba hogyan mennek?vagy bármit mert fontos lenne
mert most hozzá tudtam jutni egyhez
előre is köszi
mindent szívesen meg hallgatok
martin
VASÁRNAP
Warm-Up
• AA SST 600 09,10 – 09,20
Races:
- AA 125 Sport 10,45
- AA. 125 GP 11,35
- AA SST 600 12,25
- AA SSP 600 14,15
- AA. SSTt 1000 15,05
- AA. Superbike 15,55
Rendben, köszönöm! :) Én is csicsikálok...kiszívott a nap a nagy semmit tevésben. :)
Minek neked 56 eleje? Ugorj egyet, aztán tépjél egyből egy 55.
Nem ,kcsi, úgy se látnám......megyek aludni, holnap verseny!
na ja, majd meglátjuk......remélem dobogóra állsz holnap....majd feltartom öket elöl.....amikor leköröznek...
F.szom nem kéne?
Még nemtom. Mikor lesznek a versenyek?
Rajtam nem múlik a Te 56-od :)
Köszi, jó lenne holnap egy 56......eleje...
KUSSSS! kijösz holnap a versenyre?
Látod csak a 3. helyre elég....:) Úgyhogy fel van adva a lecke. :) De gyertek utánam, töröm az utat!
Ha tudom, hogy itt esz a fene akkor befogom a pofámat.
Rendes tőled azt feltételezni Tompiról, hogy jó még a szeme. De Ő már nem fiatal és nem lát jól messzire.
(bocs Tompi, de ezt Te sem hagytad volna ki. )
Balu b@szod ezek nagyon jó képek......
Na húz a francba ....azu 1.54.el....meg hogy nem chrobák.....ez legyen a legnagyobb bajod
Nem Chorbák, hanem Chrobák! :))))) De sebaj, majd az új ruhán fenn lesz a nevem, és akkor remélem sokat látod majd! :)))))))))))))))))))