Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahham értem már... 1. szabály: Janinak mindig igaza van (kivéve mikor nem )
Te pedig MV híjján felcsaptál bodyguardnak ?
Ne pofállllyá be a Sonájnak mert szilllllyjjjjel csaplak. Azt egyedül nekem szabad.
"102-ig ott kapcsol be a ventillátor 106-nál meg ki"
nem bele vauvau de fordítva nem ? vagy de?
Ja és nincs csúszókuplung rajta. Nem is lehet rajtolni vele.
Ki van véve és 75-85 fok között szokott járni, de ez az én tempómnál. rendes tempónál 90-92 körül. egyébként nem melegszik ha benne van akkor sem, csak amikor lejössz a pályaról egy komolyabb menés után. Nem hül vissza elég gyorsan. De a Honda ha utcán jársz akkor is felmegy 102-ig ott kapcsol be a ventillátor 106-nál meg ki. Viszont ezt pályán le szokás venni.
Ja és még egy dolog.
Neked ki van szedve a termosztát?Aztmondják,hogy kisszokták venni a cbr-ekből,mert nagyon melegszik pályán.Neked hány fokos szokott lenni a víz?
Köszi a választ.Csúszókuplung van a gépeden?
akkor kéne mégegy pár gokart csapat
Annak,aki azt terjeszti bizonyos fórumon,hogy én valaha is 2:15-ös stabil időket mentem a Hringen vagy bárhol is,üzenem,hogy a legjobb időm tavaly év végén 2:19 volt, nem sikerült még 15-öt mennem,bárhonnan is vette ezt,nem igaz!
Svéd' A sok puhapöcs miatt le ne mondj a szervezésől!
Szia Istiszabo! Elöl 15-ös hátul 46-os van fent jelen pillanatban.
Mivel ezt nem én tettem rá, hanem egy nálam sokkal hozzáértőbb és gyorsabb ember, ez lehet a jó. De egy biztos, ahhoz, hogy ezt kitudd használni tempót kell menned. Valamint borzasztó sokat váltani. Szenvedtem vele mint a vadászkutya elsőre, de másodszorra éreztem, hogy ez a jó, nem a 45 ami eredetileg fent volt.
Ui.Az áttételt, és részemre a tesztelés lehetőségét, a Tompinak ezúton is köszönöm.
1 x 7712 - 15e
Még mindig csak félig van a rajtrács a jövö szombat esti gokart versenyre. Nem nagyon hihetö hogy most hirtelen soknak tartjátok a 8000 ft-ot ezért a 3 órás buliért. Ha tényleg nem lesz elég versenyzö akkor 3 lehetöség marad:

1) A 3 óra felét lemondom és végigcsináljuk a versenyt 2 fös csapatokkal, az ár akkor marad és ebben az esetben a gokartozás mennyisége is ugyanannyi marad

2) Ha megtartanánk a lefoglalt 3 órat akkor dupla ennyit k+ene gokartoznunk, dupla ennyi pénzért

3) Le is mondhatom és talán szüneteltetem a gokart szervezéseket



Szezonnyito 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Május 8.-án szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A részvételi dij változatlan CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 4 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

itt kell jelentkezni mindenkinek egyesével, email megadással. http://compaya.hu/motorosok/re...

Svéd
SonáJ
Imi
Dávid 92
Tomi
Sanyi-2
Hovirágh
Gergö
Kicsi
Vajna A
tibu_
crazyJoe
Attila
Globe
Boci
B.Gabor
tömeges kicsuszás Jerezben
Balog Csabi is ebben a kanyarban lökte fel a németet
mit tudtok mondani a hpp power szelepekrol? a cr 125 osoknel ? milyen?
Szia SonáJ-1 !
Te milyen áttátelt használsz a motorodon?
Talán állj neki alkudozni! Az Imi is szeret. Hátha sikerül leszorítani az árat. Igaz IMi.
Ne is mond, teljesen més nézni, hogy mi is ott voltunk.....eszembe jutnak a kanyarok....meg látva a profikat, hogy milyen lassan mentünk ott....de azért az vígasztal, hogy a moto2 végétől nem maradtunk el olyan sokkal, és azért csak 2 napot tudtunk motorozni ott, egy vadidegen pályán.....na majd jövöre.....!
Köszi, még gondolkodom rajta (a jó magyar dollár hiányzik)
Azt nézem , hogy még a svájci triumpos gyerek sem bírta volna megfogni az utolsó 125öst sem ( a 777-es csapatból)
Ha jól emlékszem 50-51 körül ment a fiú! Nem még Én a 2 05 környéki idővel kb annyi volt ha jól emlékszem.
Meg azon mosolygok , hogy szeretik sokan látogatni azt a kavicságyat amiben én fürdöttem
hogy lehet az hogy nézem a Moto GP Jerezi edzést és a GP nél senki nem csuszo hátsogumival érkezik a kanyarba, de a Moto2 kategoriában mindenki slide-oló hátso gumival borit rá
Tompi, ugye más most a Jerezi GP-t nézni hogy saját emlékeid vannak?
30-9535127
Van telibe metálkék vagy metálkék+fehér 20 000/db plexi is van új Biondi fehér 17000 füst 18000
Színt is? Gondolom a lámpa helye nincs kivágva, de az mondjuk mindegy is. Milyen színben van, és mennyiért vágnád hozzám?