Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balusk8, ne szivasd oket! Mind lelocsolja benzinnel, oszt felgyujtja!

Csuszokuplunggal valoban meg kell ujra tanulni rajtolni, nekem is beletelt par futamba, mig sikerult...
a kuplungot égetni kell a rajtnál
II. HBME Pályamotoros Nap
2010. május 9. (vasárnap)
Kapunyitás, regisztráció: 9:00
HELYSZÍN: DEBRECEN, DIÓSZEGI ÚT- ÁLLATVÁSÁR TERÜLETE
Várjuk a jelentkezéseket minden kategóriában!
KAPUNYITÁS: 9:00 - érdemes reggel regisztrálni azoknak is ...tovább », akik délutánra szeretnének jönni, hogy biztosan legyen helyük.
Miután állandó problémát jelentett tavaly, hogy a délelőttök szellősek voltak, délután pedig túlzsúfoltság miatt nem fért be mindenki a pályára, ezért felhívnánk a figyelmeteket, hogy garantálni azoknak tudjuk a pályára-lépést, akik elővételi jegyet vásárolnak, és időpontot foglalnak!
Pálya hossza: 650m,
burkolata: aszfalt (kavics, por, és egyéb szennyeződésektől mentes)
-Motoros védőöltözet használata kötelező!
A motorozás csoportokban történik. Annak sem kell elkeserednie aki többet szeretne
Minden kategóriában indítunk csoportokat : a Robogótól egészen a Chopperig
Egy tréning : 3*15 perc pályahasználatot, valamint 1+4 kör időmérőt jelent.
Közkívánatra a délelőtt indulók körét a pálya-gyakorlat elvégzése után lemérjük!
A Pálya-használat ÁRA helyszínen: 3000Ft
HBME Tagkártyával rendelkezőknek: 2500 Ft
BELÉPŐ: 200 Ft/fő (10 éves kortól)


Belépőjegy elővétel Debrecen, Senyei Oláh I. u. 8 sz.

(hétköznap 9:00-17:00-ig, szombaton : 9:00-12:00-ig)

Érd: 70/2929-058 II. HBME Pályamotoros Nap
2010. május 9. (vasárnap)
Kapunyitás, regisztráció: 9:00
HELYSZÍN: DEBRECEN, DIÓSZEGI ÚT- ÁLLATVÁSÁR TERÜLETE
Várjuk a jelentkezéseket minden kategóriában!
KAPUNYITÁS: 9:00 - érdemes reggel regisztrálni azoknak is ...tovább », akik délutánra szeretnének jönni, hogy biztosan legyen helyük.
Miután állandó problémát jelentett tavaly, hogy a délelőttök szellősek voltak, délután pedig túlzsúfoltság miatt nem fért be mindenki a pályára, ezért felhívnánk a figyelmeteket, hogy garantálni azoknak tudjuk a pályára-lépést, akik elővételi jegyet vásárolnak, és időpontot foglalnak!
Pálya hossza: 650m,
burkolata: aszfalt (kavics, por, és egyéb szennyeződésektől mentes)
-Motoros védőöltözet használata kötelező!
A motorozás csoportokban történik. Annak sem kell elkeserednie aki többet szeretne
Minden kategóriában indítunk csoportokat : a Robogótól egészen a Chopperig
Egy tréning : 3*15 perc pályahasználatot, valamint 1+4 kör időmérőt jelent.
Közkívánatra a délelőtt indulók körét a pálya-gyakorlat elvégzése után lemérjük!
A Pálya-használat ÁRA helyszínen: 3000Ft
HBME Tagkártyával rendelkezőknek: 2500 Ft
BELÉPŐ: 200 Ft/fő (10 éves kortól)


Belépőjegy elővétel Debrecen, Senyei Oláh I. u. 8 sz.

(hétköznap 9:00-17:00-ig, szombaton : 9:00-12:00-ig)

Érd: 70/2929-058
áá.idén már nem ugy áll a pályarajz hogy valakit félelemben tartsak ezzel...bár lehet meg kéne kérnem a biztosítót hogy 77.....edszer is fizessemáki osztakkó vehetelek egy ujatat....hetvenhetedszer ..ez jó...szóval János...nem. szerintem....aztán lehet megleplek...bár én nem fogom a nyálam folyatni a válladra közben kiváncsi leszek a márkakupákra...oda azért jó lenne..
Igen. De azt hiszem a dolgok jelen állása szerint mi sem biztos. Nem hiszem ,hogy bárkinek a Rossi nevü fickón kívül, írtam volna ilyesmit.(verekedés) Eddig csak Ő hozta elő a parasztot belőlem.
Motor még mindig nincs?
akkor te hamarabb vótá hülye mint én.na jó nem ugatok be mert te is meg akarsz verni,mint itt a kemínyek puhája...hámé?nemengedte el hanem rángatta?gokartolni meg nem megyek:(
Crazy!
Ez volt az első gondolatom nekem is. De tévedtem.
Nem ez történt.
mind2 elengedte a kuplungot......
Magától csúszik vaze! Még ezt sem tudod?!
Látod milyen jó hogy olvasod a fórumot. Okos dolgokat tanulsz.
Egyébiránt ezt megint 2 olyan embertől vettem akik jobb időt mennek nálunk és rajtolni is sokkal jobban tudnak. Ás a fiatalbbikkal ráadásul még vitázni sem érdemes a kérdésen.
De az idősebbik rajt módszerét közkincsé teszem ha kell.
A fiatalét megtartom. Hátha hasznos lesz még.
Bocs Vik! Igaz Nem figyeltem oda.
Ja akkor már értem Én meg már majdnem szét-szettem az enyém mert én se tudok rajtolni
hát csúsz-ó-tatot kuplunggal rajtol ...
Most akkor taníts Mi köze is van a "csúszókuplungnak" a rajtoláshoz?
Svéd! Valami időtervet tudsz mutatni?
silverkarthoz már nem szoktatok járni gokartozni ?
tegnap voltam és marha jó volt első komoly gokartozásom most volt [28mp a pályacsúcs és az én legjobb köröm 33 lett]
csapatokat ott helyben szoktátok szétszórni ? 4 főre
ha van időd írd már le ennek a menetét, köszönöm
Sziasztok! Véleményekre lennék kiváncsi DUNLOP D211-el kapcsolatban. Mint tudjuk 2 fajta van ebböl a gumiból. Az eggyik full verseny, a másik utcai-pálya gumi. A verseny változat természetesen jóval drágább. Vettem eggyett használtan, és el kell hogy mondjam ilyen jó gumival még sosem mentem. Már az első próbálkozásnál 7 másodpercet hozott. Ezen felbuzdulva vettem egy vadi újjat az olcsóbbik változatból. Jövő héten ki is próbálom a ringen. Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik mid a kettő gumit próbálták már. Mik a különbségek a két gumi között. Öszetételben talán valami. Vajon ehet az olcsóbbikkal is olyan köröket menni mint a drágábbikkal? Tartósságban esetleg valami? Várom a válaszokat. Előre is köszi. Hali!
Hétvégi kedvezményes pannoniaring, versenyekkel MÁJUS 8-9

Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Az ár csak elöre fizetéssel ennyi, a helyszini fizetés marad 130/nap
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak:
http://compaya.hu/motorosok/re...

Mivel a Gokartra nagyon gyér volt a jelntkezés ezért azt le kell fujnom
R6 ? :D egyazegyben :D
De igen! Nagyon. Adsz érte egy új R1-et?

nem unod még az állandó bíbelődést vele?
Igen így van.(csak én mondhatom, hogy nincs igaza)
Tegnap MV-vel mototroztam.
Köszönöm a segítséget!
www.gsxrfans.hu
regisztrálj és a videók között szépen folyamatosan fent lesz az összes futam...
Sziasztok

Egy kérdésem lenne felétek, valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudnám letölteni a MotoGP 2010-es futamait, mert sajna egyiket sem láttam eddig ebben az évben!

Köszi szépen.