Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azta de jó képeket lőttél, dicséret van !
grat skacok!
Szépen mentetek fiúk,,mindenkinek gratulálok,,Chrobák Janinak,különösen.
Akkor ezek szerint én ott rohadt gyors vagyok csak az első részen megyek lassan Na majd ha összefutunk ezt kiértékeljük
Sikán után egyértelmű, hogy tenni kell 3-ba. (Bár nem mindenki teszi alpokon) :)
De nekem 56-ig nem forogta le a 3at. Ne kérdezd milyen áttétel van fenn, mert fogalmam sincs. :) De 56-nál az eleje sem koppant le...54-nél igen! :S
Na nem 54-nél
Erről beszéltem,nekem nem az elején de leforog,ezt mondtam az Eu-ringen is neked meg,hogy a sikán után tenni kell 3.-ba
3-ba. legalábbis én abba szeretem. De pont ez nem jön most ki, mert az 54-es időknél már a balos elején letilt a 3.
A 10-es kanyart/ha jól számolom,gyors bal-jobb/ 4.-ben kéne netán?
Hagy tanuljak!
Köszönöm!
Nem az áttétellel van a baj! A 6. így sem forog le....nincs kraft már. Illetve még lesz egy áttétel variálás, de nem az egyenes miatt, hanem a hátsó rész miatt.
Köszönöm az ajánlatot is! :)
Lehet,hogy mégis az egyenesre kéne átételezni?
Egyébkén gratula,de mivel nem az OB-n mentél ..54-et ezért nem jár az E.U-ringen az 1 hétig amit eszel-iszol De 1 kajára még 1 ingyen gumi cserére azért a vendégem vagy
Tőcsd fel!
Köszönöm! Nem egyszerű, de nem lehetetlen! :) De a szép motorozással nem lehet gyorsítani a motort az egyenesbe sajnos! :)))))
dávid akkor a májusi versenyre hozd ki a cdt vagy töltsd fel kiváncsi vagyok ráá amugy szerintem 1mp veszitek az egyenesben a többiekhez képest ugyhogy látom én is az 55ös idöt
Tominak odaadtam a pénteki verseny képeit. 600 + 1000 csak ne felejtsétek elkérni tőle
Nagyon szépen mész. Főleg annak tudatában, hogy suzukival és continental gumival csinálod mindezt.
Stock 1000
Jók lettek a képek! Még szerencs hogy ilyen közel mentünk egymáshoz, megspóroltunk neked pár kattintást. :)
Stock 600
Köszi Moshe!
Én is marhára élveztem a versenyt,jót harcoltunk és ha nem csúszol el szerintem végig meccseltük volna a versenyt.
Sajnálom ,hogy így zártad.Mielőbbi jobbulást kívánok
De azt ajánlom kösd fel a gatyód,mert látom már az 55-öt.

Ja a vidi meg nagyon fasza lett. (nekem is van)
Stock 600
Az elös hozzászolás természetesen IDM bajnokság volt

Ez meg Alpok Adria:
Rnem dölt meg a pályacsucs
Stock 600 ban Csabi szarul, Kurucz Feri és Tompi remekül rajtoltak, Kurucz Ferit esésre kényszeritették, verseny közepére Csabcsi kapaszkodott felfelé, megelözte Tompit, majd Kovács Nikit, az utolso kanyarban besokalt de csak egy helyet vesztett. Verseny után panaszkodott az elejére. Tompinak gondja volt Nikivel mert hogy kigyorsitáson Nikinek nincs sulya.
Györfy Alen harmadik Chrobák negyedik, Csabcsi asszem 7 utána, Niki, Tompi, Talma Gergö

stock ezerben 2 tizedre volt Fila a csucstol, iktor negyedik lett 1:51.9 legjobb körrel
Viszont Superbike ban rosszabb idö is elég volt, Sárkány Dezsö nagyon szép motorozással negyedik starthelyröl a verseny közepén élre állva komoly elönnyel nyert, legjobb kör 1:52 valamennyi
Dér Zoli 17. helyröl 14. helyre jött be.

Kipropáltam a Gopro kamerát a Ducatin utcán, de feltölteni nem merem sehová
Rizi 10. helyröl indulva második lett az elsö futamban, Rosivall az utolso 26., Kisjuhász ugy tünik nem indult
http://idm.de/ergebnisfenster....

második futamban Rizi elesett, KisJuhász 16. Rosivall 20.

mindkét futamot Karl Muggeridge nyerte
a motorból maradt valami?
ez mekkorát dönt? az állat!