Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a jakkuzzidat irigylem tőled, de csak akkor ha meg tudtad csináltatni amikor elrontottuk.
Ebben a kérdésben maximálisan igazat tudok adni neked apám.
Azt. Egyébiránt a célnak tökéletesen megfelel. Úszni nem tudok , ebben leér a lábam. És ,hogy teljes legyen a kép, télen soha sem kell medence mivel 2002 óta telet nem töltöttem itthon és ezen a tényen nem is kívánok változtatni legfeljebb nyújtani az időt.
A muffok is ingyen lesznek vagy ki kell dellázni a numerát?
a felfújható csak a sárga gumikacsával az igazi...
Milyen medencét? A felfújhatót a kertben amit láttam? Már megint felvágsz, mint a motorod 1.54-ével......
Mivel elmaradt ma a BRO nap gondolom sokan edzési lehetöség nélkül maradtak. Szerintem másnak is elvonási tünetei vannak ha egy hét kimaradna. Ezért javaslom hogy használjátok ki a hétvégét ezen a kedvezö áron a Pancsi ringen osztrák szervezéssel

Hogy csábitobb legyen az ajánlat mellékelem a hétvégi Pannoniaringes idöjárás elörejelzést

http://www.yr.no/place/Hungary...

Pannoniaringes hétvége osztrák szervezésben versenyekkel
Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak, jelöld meg hogy melyik napot szeretnéd:
http://compaya.hu/motorosok/re...

Eddig ennyien jelentkeztünk:

1 Gyuricza Peti 2 nap
2 Szabi szombat
3 Svéd szombat
pedig a medence feltöltést is megsporolhattad volna, az esöviz köbméter dijja olcsobb
Tegnap optimista módon feltöltöttem a medencét de bepakolni már lusta voltam szerencsére.
Tényleg törölték,hm.
igen.. elmarad.. ma már holnap van.. le a csütörtökkel.. meg a faxom időjárással..

LX
ÁÁÁÁÁÁ. Várjunk még evvel legalább az első futamig. Lövésem sincs milyen lesz a mezőny. De a pontszerző pozíció garantált.
Te nyerni is a ZX kupán! Ha én emlékezni jól idődre. UFF én beszéltem.
Üdv,
Én indulsz a zx kupán.
Üdv,
Te indulsz a zx kupán?
Ok. Köszi.
Szóval a mai pályanap egy az egyben elmarad?
Igen. Most beszéltem velük.
múltkor is törölve lett?
Ezt jól megkérdeztem.
Már mint, hogy törölték a mai napot?
BRO: Törölve a mai nap.
na de szép idő van a pályázókra...
Fasznak az a sok tuning egy motoron. Majd meg nem bírja megülni a marhája.
május 8-9 Pannoniaringes hétvége , osztrák szervezésben versenyekkel

Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Az ár csak elöre fizetéssel ennyi, a helyszini fizetés marad 130/nap
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak:
http://compaya.hu/motorosok/re... ... elentkezes

1 Gyuricza Peti 2 nap
2 Szabi szombat
3 Svéd szombat