Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyian kívántak jobbulást hogy már jobban is vagyok!az igaz h most reggel szétfostam az agyam is,de érdekes módon nem fáj semmim,pedig azt hittem ma nyűszíteni fogok mint egy kivert kutya,de ebből is látszik két c-vel hogy a lucky kemény!
Na, predi gixere jól odalett, majdnem olyan szépen néz ki mint anno az én r6om
Jobbulást,
roy, grat a gyorsuláshoz!
még van mit tanulni, de az objektív elég okos már csak nekem kell fejlődni
Predinek és Moshe-nak jobbulást!
Sonáj köszi a robeszt , meg a szállítást
ügyi
Bércziéknek már a pályán megmondtam, hogy gratula. De az Egedi 1.53 sem gyenge. Neki is gratulálok. És még mindenki másnak, akinek sikerült megdöntenie a saját határait. A bukást elszenvedőknek pedig jobbulást.
Jó estét az uraknak!
Pár kép a mai versenyről
Köszi, pedig nem görcsöltem lazán jöttek a jó köridők Neked is grat, a 05 se rossz
Bérczi brothersnek már megint csak gratulálni tudok, le a kalappal!
A kiesetteknek meg gyors regenerálódást!
Na ugye
Az tényleg nem olyan drága megfogom fontolni
Melyikre gondolsz?
Így is majdnem annyi lettem, + a 06 ok is voltak rendesen a rajtnál visszacsúsztam a 13. helyre onnan küzdöttem fel magam a 8.ra de elfáradtam és így csak 9. lett meg! Grat a 2,02 ért!
Nem tudtam enni már igy is épphogy végeztem.. Ha tudok enni nem fáradok el és 3.leszek nem 5. Te meg örülj hogy nem tudtál enni így könnyebb voltál, ha tudsz enni 10.leszel és 2.06
De csak azért lettél 5. mert elém engedtelek gumizáskor kiscsikó, ja meg enni is tudtál és nem fújt így le a szél a motorról, Én meg nem tudtam enni így csak 9. lettem 2,05-el!
Gumi-benzin-új motorblokk!
hali a hetvegi ducati challang reszleteiröl tudtok valamit?
Na ez nem volt dőzsölés,,jah és fékbetét.És nem is ebédeltem:)
attól függ mi a célod.. no meg, hogy mennyi pénzed van.. ha pénz nem számít, akkor miért ne? De jó is lenne...

LX
Persze, el lehet költeni fél millát is, mert mérne, de itthoni 600 mezőnybe minek, meg hova...
Meg lehet oldani,,de pl nekem a múltkori dunlop kb 200 000 ft - ba volt...edzésre 1 garnitúra gumi használt,,időmérő és verseny még 1 garnitúra új szett,, nevezés benzin,ne soroljam.De ez ilyen,másképp nem megy.
Mindenki a pénzzel (illetve hiányával) mentegetőzik ha a pályamotorozás, amatőr versenyzés szóba kerül.. Én most voltam GSX-R kupán, nevezéssel, benzinnel, utazással és egy használt hátsó gumival 40e Ft-ból megvolt az egész. Persze nem vb szinten de jót lehet motorozni így is. (5.lettem, 2:02.017 köridő). Havonta-kéthavonta szerintem ki lehet bírni annak akinek van egy 600-as, 1000-es sportmotorja és szeret motorozni. Értelmesebb mint Mátrázni, vagy akár Mersz-esten összetörni a vasat mert ki akarsz fékezni egy GS500-ast.
Nem a nevezési dij a borsos,,inkább kompletten kerül sokba,,gumi,,benzin,stb.
Szia,

a márkakupák nem jelentősen drágábbak egy-egy nyíltnapnál, és versenyezni tényleg inkább ott kell.. a nyíltnap inkább edzésre, gyakorlásra való...

LX
Nem is rossz ötlet ,de sajnos anyagilag nem állok úgy hogy megengedhessek magamnak egy borsos nevezési díjat