Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi! Valaki tud valamit Davidrol, Rizirol es Agorol?
Ez nem volt vicces. Elhatárolódom tőled.
(na jóóóóó, értem én a poént )
most inkább ez Gábor áll a boxelőtt...
Szinte láttam ahogyan a Svéd nyomja a Peti áll a ház elött cimű világszerte méltán elismert nótát.
most mééééé .......
Ökörmarha!
Hát meg kell mondanom igen duruzsolós hangod van.
vinni kellett volna kareoke gépet ki ....
Pedig én szorítottam. Sajnálom.
Ja és egész nap a birtokomban volt a hangosbemondoi mikrofon!

Tudom hogy hihetetlen de egyszer sem kpcsoltam be......
Pedig szeretem a hangomat
Tulajdonképpen többnyire nem forumozók voltak jelen, akik csak a körleveleimet olvassák, igy író-olvashow találkozó volt a boxban
Sajnálom Svéd,a mai napot,de azért némi bevétellel azért szolgáltam ma::)Lesz valami a Pannónia ringen, vasárnap vagy hétfőn?Tudja valaki?
Honda forewer Tompikám! Hétvégére már jó időket mond
Svéd! Sajnálom, hogy nem jött össze a mai rendezvény
Akkor a várva várt beszámoló az elsö egésznapos Svéd-Mersz napról

Kezdjük a jó hirekkel:
A csuszos vizes pálya ellénére ma egész nap senki nem bukott
Még véletlen pályaelhagyás sem történt a nap folyamán.
Senkinek nem voltak müszaki gondjai, igy a mai napra felfogadott versenyszerelönk, Almano egész elméleti oktatást tudott tartani, a szép számú résztvevök kérdéseire válaszolhatott
A mostanában egyre gyakoribb vizes tapadás mindenkinél a létezö legenyhébb mérhetö gumikopást mutatta
A benzinfogyasztás is mindenkinek kiugróan kedvezöre sikerült
De ami az összes résztvevöt legjobban megnyugtatta: a mai pályanap egyetlen fillérjükbe sem került. Az utiköltséget leszámitva.......

A kevésbé jobb hirek közé kell soroljam hogy egyetlen métert sem mentünk
és szervezöi oldalrol már nem volt ennyire olcso a nap mert a safety package amiben a pályabirok, mentö, orvos is benne van, ezek azért nem voltak ingyen, de itt meg kell emlitsem hogy Rezsö igyis maximálisan kedvezö árat adott eleve erre a napra, idömérést le tudtuk mondani.

Kb 15 en voltunk jelen, személyzetileg is erösen fel voltunk készülve a tömeges regisztrálásra, a boxban (volt 6 boxunk) internetezgettünk.

A legnagyobb esemény ma az volt hogy egyszer csak hallom a toronybol az irányitás aggodo hangját a rádion: Emberek! Lakokocsi van a célegyenesbe! Ki engedte fel a lakokocsi?

Az esett hogy a viharos szél odébb guritotta az elválaszto rácsot és egy külföldi rendszámu lakokocsi rátévedt a pályára. Mivel nem küldtünk ki egyetlen zászlos sem a posztjaikra és talán a torony sem feltétlen a monitorokat böngészte egész nap, igy eshetett hogy csak a célegyenesnél vették észre az autot.

Néhányan csak motor nélkül jöttek ki bandázni, elég sokan telefonálgattak hogy mi a helyzet elindulhatnak-e de sajnos nem tudtam pozitiv választ adni.
Volt másfél óra amikor nem esett, akkor már majdnem száraz volt a pálya, de ujra zuhogni kezdett.

Szóval hiába volt tegnap több oldalon száraz nap irva, nem jött be.
Pedig én kimondottan ezért repültem haz tegnap este, holnap meg megyek vissza.

Mindenestre a következö szervezés a május 28-29-30 hétvége amikor GH-Moto tart 3 napos rendezvényt, arra halasztottuk a Kamoto Svéd Open elsö futamát.
Most állt el az esö a Ringen
néhányan már vannak itt
de déltöl szerintem rendbe lesz
De a büfés nem birta tovább, ugyhogy kaját hozzatok
levizsgáztatjuk
az lehet de még keletebbre meg esik mindenfele:
http://www.idokep.hu/?oldal=fe...
60ban keletfelől oszlik a felhőzet....
lehet ma mégsem lesz alkalmas az idő a háringre sajna
Ha magyar szervezésű napokban gondolkodsz, akkor a Phoenix napok www.palyamotorozas.hu ez 20.000, de előre kell utalni vagy ott 25.000 . Én már buktam vele idén pénzt . Ha beszélsz egy picit németül akkor válassz tetszésed szerint!
http://www.pannonia-ring.com/index.php?popup=0&id=56
Két motor felrakva a futóra, reggel hajrá
Mennyi lenne a Kia ha vizsgáztatva kérném? merthogy nemigen van idöm foglalkozni vele de keresek motorszállitot
Köszi!
Megpróbálom, bocs az offért mégegyszer...

HOLNAP JÓ IDŐT AKAROK! MERT MENNI KELL PÁLYÁZNI!
Tedd be esetleg az Endurocross topikba, ott szinte mindig keres valaki ilyen autót