Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne törődjél vele....csunya nagyon meg kicsi is,ezért ilyen ellenséges! egy igazi gonosz törpe!ettől már csak akkor lehetne rosszabb ha pupos is lenne!
be szeretnek mutatkozni. A nevem Toth Szilard es az USA-bol irok nektek.En jelenleg meg mindig aktivan motocrossozok es melette felesegemel egy internet company tulajonosai vagyunk. Motocross sportmotor es quad alkatreszeket arulunk. Azonkivul mindenfele felszerelest sisakot ruhat es utcai viseletet is. Beleertve a ROCKSTAR es MONSTER ENERGY ruhakat is. Ha esetleg van egy kis idotok nezzetek be web aruhazunkba. Elerhetoek vagyun e-mailen allmotodepot@yahoo.com vagy skypon allmotodepot facebookon szinten allmotodepot. websitetunk ez alatt a nev alatt talalhato http://www.allmotodepot.com Arajanlatert csak kuldjetek egy e-mailt.A szallitashoz hasznaljuk UPS FEDEX es USPS.Koszonom hogy levelemet elolvastatok es barmilyen kerdesetek van csak nyugodtan kerdezzetek.Bocsanat a nem teljessen tokeletes magyar helyesirasert de nagyon ritkan irok magyarul. Udvozlettel Szilard
Én sem tudom, kérdezd predit, ő loholt mint az állat pénteken.....
Mááá nem is szeretnék annyit menni. Minek az a nagy rohanás.
És nem is fogsz.......
Sosem mentem 2.15-öt. Nekem az örök álom marad. Mint neked a normális magasság.
én meg mindenkit aki 25 alatt
Lucky! Ez nem törvényszerű, mert te csak 2.15-öt tudsz, mégis utál mindenki
Sok sikert kívánok.
(mellékesen jegyezném csak meg és nagyon hallkan , hogy mindenkit útálok aki 00 alatt megy a H.Ringen. )
Meglessz! Mert majd olyan ember motorja után kötünk (természetesen a nyakadnál fogva) aki tud menni 55-öt amikor húz.
Én is remélem ,hogy jó csata lesz....most majd igyekszem tartani a lépést az r1ekkel .
Szezonnyito 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Május 8.-án szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dij változatlan CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 4 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

itt kell jelentkezni mindenkinek egyesével, email megadással. http://compaya.hu/motorosok/re...

Svéd
SonáJ
Imi
Dávid 92
Tomi
Sanyi-2
Hovirágh
Gergö
Kicsi
Vajna A
tibu_
crazyJoe
Ha én ilyen kemény lennék mint Te, akkor én is állandóan kötekednék.
Lenni lesz neked is, csak nem éled meg....emlékezz...beszótá..!
nekem meg kedden lesz a szülinapom , úgyhogy meglegyen az 1:55
Te Moshe! Ha megünneplitek a szülinapokat kissebb az esély!
Szerintem simán menni fog 55-öt a Moshe, Képzeld el ha lead még egy ár kilót 53 lesz a vége.
szevasz dávid igaz ott leszek szerdátol jaaaj ne is mond olyan boldog lennék ha össze jönne most 56os idö szép szülinap ajándék volna mivek szerdán leszek29 ráadásul másnap fekete istván barátomnak is lesz,és pénteken meg henzsinek és mind ott leszünk remélem jo kis csata lesz majd ott dumálunk....
Szerdától?Te jesszusom.....Mit akar ez a csávó 55-öt menni?
Szia!
A Balatonringet tudom ajánlani, crosszmotorral járható!
Tudomásom szerint nincs, de Mogyoródon a Hungarokart például minden szerdán 2órát biztosít motorosoknak. Ha van a közeledben kérdezd meg hátha.
coraparkoló
Sziasztok! Nincsen valahol Somogy vagy Baranya megyében pálya? Vagy valahol a Dél-Dunántúlon? Kakucsig 50 köbcentis motorral 300km-t nem utaznék:)
Tudomásom szerint már szerdától fenn lesz...