Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rossz de ez sem kellemes!
Ja,vasból
A mondat elején isten szólt belőled Én is megtanultam saját bőrömön a jó ívet a sikánbejáratba és még sokan mások is
Imi47 is megtanulhatna motorozni és 59es idővel nem utolsó kockáról indulni (mondjuk nem tom miből van biztos vasból , olyan csúszás után engem a mentő vitt utóljára neki meg semmi szerencsére)
Én se régen kezdtem/1984/ de 2 Euroring bajnoki címmel a vitrinemben is szívesen beállnék mögé íveket tanulni, Örkénybe is!
Egyszer össze is spórolok annyit,hogy megtehessem
Most megint sírni fogok te purdéééé.
Én nem tartom magamat nagy motorosnak. És főleg nem az észt szeretném osztani(ebben igazán csak a Tompi meg a Sonáj tudna segíteni neked). De nem csak az íveket kell tanulni. Egy olyan motorostól mint ez a "béna" Chrobák bizony igen sok mindent lehet tanulni. Nem ismerem személyesen de volt szerencsém párszor látni és bizony nem egy ügyetlen gyerek. De semmi sem kötelező. Amit meg kér az nem olyan nagy összeg. Hamar kifizetődik amire nem magad jössz rá egy-két esés árán. De mindenképpen jó pályázást kívánok.
Nekem jól jönne a Chrobák féle oktatás és jótanács:)
Sssszál le neki egy nyaklevest. Há' mit szemtelenkedik veled?
Várjunk csak egy picit nem azt mondtam hogy vér profi vagyok de nem hiszem hogy szükségem lenne arra hogy valaki mögött íveket tanuljak. De biztos tudnának olyan ügyes trükköket tanítani amiket használni tudnék de inkább ezekre magamtól szeretnék rájönni.
Nnnnna....ha befejeztétek a nyálas ömlengést,akkor kilehet takarodni a motorokat lepucolni!



kusssss!akkor is ha tiszta!
Na akkóóó jóvan akkóóóóóó.
Többé nem fordul elő apám.
És igyekszem megtanulni motorozni is
Nem csodálom Bradám. Sokáig bennem volt. Nem hiszem, hogy tőlem kelett volna tüzet kérni.
Ki a franc merne veled innen versenyezni? Ha már a Chrobák nem tud neked mit tanítani, akkor ne csodáld, hogy befosott itt mindenki. Talán egyedül az a Tompa13 tenné ezt meg. Na nem azért mert olyan ügyes, hanem mert annyira nagyon hülye.
Bánt is a dolog.
Már, hogy gorombáskodtam
Igazánól két nap volt az. Mert másnap is fel-fel sírtam még álmomban is.
A Tompi is megtanít az Euroringen........esni De azt én is vállalom
több éves tapasztalattal,évi 4-5
Ilyen érzékeny ember a Láki.
Egyszer pölö gorombán szóltam hozzá és majdnem egy teljes napig sírt
Nem szeretnélek megbántani ,de egy gokartpályára szeretnél olyan embereket hívni akik nagyobb pályához vannak szokva.Én is szeretem Kakucsod ,de inkább a Hring ,hiszen itt a féktávok hosszabbak mint kakucson a leghosszabb egyenes ,aki a gyorsabb pályákat kedveli azt nehéz elcsábítanod. Egyébként úgy hallottam Kakucson majdnem mindíg teltház van!
Senki se akar jönni?
Ééééééééééééén komolyan? Dehogy.
Tompit meg akkor verem le amikor csak akarom. Nehogy már nekem bárki is meg merje mondani mit is csinálhatok azzal a kis púpossal.
Ez nem augusta Te ostoba. AGUSTA!
De azé cejetlek.
Szia köszönöm a lehetőséget de hál istennek nekem már nem kell tanítás (bár a jó motoros is holtáig tanul) én csak embereket keresek profikat kezdőket akikkel tudnék egy jót versenyezni s nem csak a stopperrel kelljen küzdenem
szia!

oke, kereslek, de nekem kb. majus vegetol lenne majd jo. gondolom ez nem akadaly...
Szia! Érdemes a fél nap, sőt kevesebb időre nincs értelme szinte, mert akkor alig tudunk menni. Tény hogy kakucs elég kicsi, de azért el lehet rajta férni a bandittal is. Kakucsra a bérelhető 125ös a legtökéletesebb. De hívjál nyugodtan, úgy eltudom mondani mi miért jobb. Weboldalamon fenn van minden elérhetőség. www.chrobakjanos.hu