Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na vazze'... ez, hogy sikerült? Addig pedig szépen mentél..

LX
http://www.sportmotor.hu/motor...

ihun e a gsxr klub kupa,tarkítva némi aszfaltnyalással!
Sziasztok!

A Yamaha most küldte nekem, hogy az osztrák Yamaha szervez egy motoros fesztivált a pannonia ringre Május 19-20 ra Yamaha tulajdonosoknak. 180 perc szabad motorozás, május 20.-án verseny, 1db Yamaha Festival T-Shirt, kapsz ingyen kolbász kenyérrel !

Előre jelentkezés esetén:
1 nap 100Eu
2 nap 180Eu

Ha ott veszed meg a jegyet akkor 130/210Eu

Ha valakit érdekel dobjon egy emailt és megadom a pdf fájlt amit küldtek nekem a Yamahatól.
Köszi rózsaszin rajtszámos Tompi,,Aha kinézek majd,,de igy motor nélkül elég hervasztó:)Venni kellene még 1 blokkot:)Bár a dunlop annyira nem izgat,,ott nem tudok labdába rugni.,.,a kawa kupán nem engednek,,igy hát annyira nem izgulok már:)
Annál többet amit ártottál, már nem tudsz ártani.
Külömben is már beadtam a Csillának, hogy nem mondassz igazat.
Úgyhogy megint minden reggel ágyba kapom a reggelit.
Te, ne feledd, tudom a Csilla számát....
Hát persze hogy megy, összeszedegeti a kawablokk darabjait....
Ki fél?
Kurti76!
Te kijössz a ringre szerdáól-vasárnapig tartó időszakban valamikor?
Féltek mi, kutyák...! Papírkutyák!
meg sem szólaltam
Nem célozgatok, a Bali célozgatott én válaszoltam.
Látom már megint nem bírsz magaddal .
Sonaj! Nem az IDM-be mész te, hanem a konyhába mosni,főzni,takarítani, mert a Csilla szétrugja a segged....
Itt egy videó a multkori Dunlop 600cm versenyről, amikor elhagytam a pályát.....

http://youtu.be/du27ewKC27o
klafa
Ne célozgass Jani, ne célozgass..!
Nem az IDM-en megyek, és az pont egybe esik az A.A.-val. Remélem ez így is lesz egész évben.
néztem a képeidet béluska8!az biztos hogy nem vagy ügyetlen kis faszostehén!te meg az goofy jól nyomjátok,mintha tudnátok hogy mit csináltok!
tegnap monitorfej voltam, töltöttem fel a múltkori képeket
de majd meglátjuk hétvégén ki lesz a király
te indulsz megint ?
Tuttttttttttam! Megsértődtél. Ezek után csak hazugságokkal foglak sértegetni. Tököm mond neked ezek után igazat.
Hi Bali! Mi van megsértődtél? Semmi nyoma egy élces visszavágásnak. Vagy csk törölgeted a memória kártyákat a hétvégére? Akkukat ne felejtsd el feltölteni! Nehogy lemaradj egy kanyarlevágásról vagy valamiről.
Púpos az anyukátok farháta
Szerintem pupos is. Csak mindíg úgy tartja magát, hogy ne lássuk a pupját. De múltkor egy csaj szóba állt vele(igen randa egy ártány volt) és akkor elfelekezett a dologról. Görbe egy háta van a palinak.
Mondjuk nem hátráltatja abban, hogy gyors legyen.