Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le fogsz maradni Svéd! Láttam a Szlovák Gabit versenyezni, és olyan tűz volt benne, mint még soha....a Szabi is jól ment, csak egy 1000-es szopatta, meg lett volna az 1.59 neki...lehet, hogy neked INGYEN van a sör meg a MATURE pina, de itt gyorsul mindenki.....100 EUR-t tegyél félre a BÉrci janinak....
Viszont legalább én alattam egy motor sem állt meg. Na nem is mentem semmivel.
Egy csoportommal ülök egy Passau-Budapest közötti luxus hotel hajon, vasárnap este érünk Budapestre, tegnap indultunk, de már most ki vagyok, ugyanis all inclusive a hajo, azaz korlátlanul ihatom a passaui Innstadt sört meg 3 fajta bort. ÉRdekes modon egyetlen ember sem részeg a hajon, a kaja is halál super délben is este is 4-5 fogásos kaják.
Korábban soha nem csináltam ezt a turát de be fogom vezetni mert nagyon bejön a vendégeknek, pedig nem adtam olcson.
Sajnos a lezárt légtér miatt otthon maradt egy utasom és még ma sem nyitották ki a reptereket igy fogalmam sincs hogy le tud-e jönni

Hogy minek irtam ezt le? mert az ivás helyett szivesebben javitottam volna pb-t a ringen mint egyesek:
Rékási Szabi 2:00
Szlovák Gabi 2:02
Gyuricza Peti 2:03
ezeket kaptam sms ben
ja meg hogy Qpi alatt megállt a gép

ezexerint szép idö lehetett otthon
hőálló sziló az tökéletes..

LX
Szevasztok! A karbon borításokat (deklivédő, villaborítás stb.) mivel szoktátok felrögzíteni a helyére? Jó erre a célra a sziló? Valami nem végleges rögzítés érdekelne
persze persze.. tudjuk.. a te szutyukid egyenesen termeli az olajat, sőt a bazzaz még a guminyomást is ellenőrzi, és ha kell fel is fújja...

LX
ez azért nem feltétlen igy van
a gixxeren nem kell minden versenyem elött lehajolni
a gixxer pl bármilyen guminyomással s képes versenyeyni
jóóó tudom,,de akkor friss olajcsere volt,,erre nem gondoltam:)hogy ezer alatt megeszik 3 liter olajat.,
de bakker... mióta pályázol már? Tudhatnád, hogy minden verseny - edzés stb előtt meg kell nézni az olajat.. akár kawa, akár honda Yamaha stb... Jaaannniiii.....

LX
A blokk amit vettem 1000 km-er alatt megette az olajat,,és én az rts verseny előtt nem néztem olajszintet,gyanutlan voltam,,mert friss olajcsere volt.És megszorult,,közben csapágyas lett,,ennyi:)
Jani! Igaziból most mi a baja a motorodnak? Szédszedték és mit láttak? Csodát?
A versenyre felrakhatsz új gumit, mert itt nem kerül pénzbe.
OK, köszi szépen. Akkor majd meglátjuk, hogy milyen...
Szerintem jó a minősége, az euroring koszra érzékenyebb talán...
Sziasztok,

Nem tudom volt-e erről szó már korábban, de segítséget szeretnék kérni. Azt tervezem, hogy lemegyek a Kakucs-ringre (ezen a pályán még nem voltam). Na most az érdekelne, hogy ott az aszfalt minősége / tapadás jobb-e, mint ez Euroringen.

Ezen a héten elmaradt a kedd-i ringezés az eső miatt és már nem bírok többet várni, pályára kell mennem
Ancsiika,,,most már a versenysportban motor nélkül nem lehetek nyerő,,akkor lehetek köröm modell?:))))Ott még sokra vihetem:)
ezt a kerekes dolgot nem értem..

LX
Te LX! Ugyanezzel a módszerrel motorozhatsz munkaközben is. Igaz ha nem egyedül vagy a szobában ez utcsó munkanapod lesz, és nem a héten!
Kereket cserélni se felejts el!
r1 má' dolgozni, mert http://youtu.be/OBcPGORIq1o

LX
Én , ha leszp...m a fönökömet, bármit megenged.......csak a kurva lengőbordáim zavarnak benne.....de majd kivetetem, és motorozom egész nyáron!
munka van ma vazze'...

LX
Tompi, te mekkora egy állat vagy.. egész reggel ezen röhögtem..

LX
Versööööny van maaaaaaa.
a GSFXRTZHUK FANSZÖRZET olfalról.....
kabbe! ezt honnan szedted?