Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és nem lesz a hátaD sem görbe
Igen úgy érzem magam mintha valami gyári csapatban mennék:)1 verseny 1 blokk,,Sebaj van miért dolgozni:)

tudod, brux-al minumim 1:50 alatt
cserébe holnap küldök képeket
na fejezd be te állat.....
majd jöhetsz letakarítani a monitort meg a bill.mert tele okádtam bazmeg üdítővel....
de nem ? tuningolt motorral mindenki tud 54-alatt
és ugy menni 1.54-et! ezt nevezem én esélyegyenlőségnek!de jó hogy vagy béluska8!
már eleve tuningos a motorod , le kell cserélni az alkatrészeket fapadosabbra
örömmel hallom nhogy nem én vagyok az egyetlen aki ugyanolyan gyakran cseréli a blokkot mint más a fékbetétet!
az hogy kicseréled az első hátsó telot,rapidbike-ot teszel,bele,áttételt módosítasz,fékcsövet cserélsz,betéttel,az még attol teljesen gyári te majom!
Köszi Sonáj:)ÖÖ már itt a motor a csomagtartóban:)És ok érdekel a felkészités:)
Nyugi Szonály.
Nem lesz rajta tuningolva semmi. Csak egy rapid bike-ot kap és egy sneláváltót. Mondjuk dobhatnék még rá pár milliót ha a blokkhoz nem nyúlnék akkor is tuning mentes lenne még a Te véleményed szerint is.
Viccet félretéve. Ne bántson senkit, hogy megint az MV mellett döntöttem. Ez egyedül az én dolgom, senki másé. Ha beszarik hát beszarik. Egyikőtöktől sem fogok kérni javításra egyetlen egy forintot sem.
Igy rendben?
Oda adom neki nagyon szívesen, de nem biztos, hogy meg tud lovagolni egy ilyen vad motort. Amúgy mehet vele 55-öt is egye fene
LX-R six-nek odaadhatnád a motorodat péntekre hagy versenyezzen egyet amíg te az IDM-en versenyzel
de 1:54 felett nem mehet vele
klafa
Luky! Az MV okosság nélkül is lutri, minek forszírozod ezt?
Ha nem csinálsz vele semmit,akkor sem biztos, hogy eltudod hagyni a boxutcát.
Sziasztok
A MAMS honlapján láttam, hogy április 25-én Alpok-Adria lesz a Hunagroringen, de máshol nem találtam semmi infót. Meg lesz rendezve és ingyenes lesz mint tavaly? Van valakinek infója róla?
Tudtok élni
Áááááá. A hét végén bejáratom a vasat és jövő héten usgyi. Addigra bele rakom a hátsó gátlót, meg megy bele egy két kissebb okosság. És cél a ..........................!
ismerős, tavaly 2x is sikerült ezt kipróbálnom.....
Köszi.Nincs baj csak lehetne levegő vétel nélkül élni!
Ámen!
húúú.. vazze'... ez ismerős.. jobbulást!

LX