Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!

engem lehet erdekelne. totalis kezdokent erdemes fel napos oktatasra beneveznem, vagy meghalok mar 1 ora utan is?
es gondolom 650-es bandittal inkabb euroringre menjek...

udv.!
TayRol
Tikics! Amúgy az Euroringen is van kéthetente szerdán oktatás ott is oktatok. Ha gondolod oda is lehet jönni. Az euroring oldalán kell regisztrálni.
Szia. A Kakucsi pálya tökéletes a kezdő motorosoknak. Én speciál ott oktatok. Lehet jönni saját motorral és bérelni is tudsz motort nálam. Ha esetleg érdekel keress meg. www.chrobakjanos.hu Üdv Jani
Szia. A Kakucsi pálya tökéletes a kezdő motorosoknak. Én speciál ott oktatok. Lehet jönni saját motorral és bérelni is tudsz motort nálam. Ha esetleg érdekel keress meg. www.chrobakjanos.hu Üdv Jani
Akkor én nem is mehetek?
azt se vedd komolyan amit kérdeznek
Nem csak kezdőket keresek
Hát nem tudom szerintem a Kakucs ring a legjobb kezdőknek rövid nem gyors az Örkényi ring pedig kétszer olyan gyors és hosszú. Na jó nem sokkal gyorsabb de szerintem nem az lenne az ideális. De akkor ezúton szeretnék jelentkezőket keresni a Május 2. Kakucs pályázáshoz.
a brux az ellen nem véd!
miféle ragasztó az a rapidbike ? olyat ne rakjál bele !
az a fekete MV az kéne!
, , , , , , , ,
Ezt kitől hallottad?
A kakucsi pálya nem igazán alkalmas kezdő motorozásra. annál a pannon ring jobb lenne, de talán még az örkényi pálya is.
Az Auguszta [1] női név a latin eredetű Augustus férfinév párja. A latin név jelentése: magasztos, fenkölt............hát apám ez a motor nem illik hozzád..... .....
Szia!

Ha kezdő pályázokat keresel itt a forumon, akkor a luckyt, sonaj-t, Lx-et keresd, de lehet, hogy kakucs gyors nekik...
Hellósztok! Igen új vagyok még itt a fórumba és trehány módon nem olvastam végig a viszonylag friss hozzászólásokat de az lenne a kérdésem hogy nem e szervez valaki Május 2. napjára Kakucsra egy jó kis pályázást? Mert én mennék 2 barátommal de igencsak kezdők, hogy finoman fogalmazzak és szeretnék komolyabb ellenfeleket és persze minnél többen vagyunk annál jobb
Válaszotokat előre is köszönöm.
Kedves Lucky!
Túl komolyan veszed a dolgokat!
Dehogy akarok én beleszólni a dolgodba!
Megígérem neked ezentúl nem teszek semilyen megjegyzést arra amit írsz, kivéve ha a Tompit bántod! Mert hát tudod..........
Heggessz bele egy 10-es csavart.....,az biztos nem esik ki
Nincs valakinek olyan drótocska amivel az olajbeöntő kupakját le lehet drótozni?Vagy tegyek rá CO drótot?
Pénteken szigorúbb lesz a gépátvétel a szokottnál az AA miatt.
Nana! Nem kell kicserélnem az első telót, mert ehhez már gyáriban jót adnak. A hátsó is csak beállítás kérdése. Remélem Bájó Pádre eltalálja és jó lesz. A fékcső is gyárilag fém. Az átétel meg nem is tuning. Én még betét nélkül is egész szépen haladok. Gondolj csak Brno-ra. A rapid meg igazából csak vissza folytja és nem lesz erősebb tőle.
Szonály.
Bár nem ismerlek túlságosan, de gyakran olyan érzésem van mintha Te mindenhez értenél. Természetesen az ezzel járó önbizalommal alkotsz gyakran olyan véleményt ami nem biztos, hogy helyes vagy helytálló(persze csak az én véleményem szerint). A fillérekről meg csak a magad nevében beszélj, mert Tompi már át is utalt a számlámra egy ezrest, csupán a barátsága jeléül.
Szoktam beszélgetni mind a két úriemberrel mert jó viszonyban vagyok velük. Nem tudom eldönteni, hogy a jó szándék vagy a mindenbe bele akarom ütni az orromat érzés vezérel téged, mikor minden egyes alkalmat megragadsz, hogy okosságaiddal segíts rajtam.
Mint azt leírtam mindennek meg van az oka. Nem tartom magamat egy elbaszott embernek. Hidd el egyedül is képes vagyok arra, hogy tudjam ez az MV is be fog szarni.
És nem kell majd akkor sem az "én előre megmondtam" mert ez nélkül is előre tudom. Nem tudom ennél finomabban leírni a gonolataimat.
Ölellek Sonaj.
lehet lucky többet mesélne nekik.
Luky!
Felnőtt ivarérett ember vagy természetesen azt csinálsz amit akarsz.
Külömben sem hiszem, hogy adnánk a javításra egy fillért is
Ha megkérdezed az Egedi Sanyit vagy a Qpit regényeket mesélnak neked.
olyat kérnék ha lehet,amin látszik hogy full gyári a motorom,és hogy a brux segítségével,1,52-őt megyek!de ez mind látszódjon mert különben kirúgatlak!