Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Moshe!
Pénteken jöttök?
Köszi!
Te már mit bizniszelsz?
Eladó 1 pár zsír új Bridgestone slick 120/70 soft 190/65 medium. Ha valakit érdekelne. + még egy 10 körös vágott soft hátulja 190/55.

Árak:
55000Ft/pár
15000Ft a hátsó
tompicbr@gmail.com
Mindig 6 kor kelek, ez már igy marad......
tompi szeva add meg kérlek az email cimed lenne 1biznisz
BÉRCZIÉKNEK GRATULA
Tompi! Te nem tudsz aludni vaze? Mi a fenét bogarászol a neten ilyen korán szombaton?
Gratula nektek Bérczik!
Amúgy még minket is megijesztettél a lólengéssel (bár tízpontos volt)de sajna nem fótóztuk le.
Dehogynem , csak el akarom adni a Disneynek az IGY NEVELD A GÉPSÁRKÁNYODAT 2 filmhez......
nekem meg van videom rögzítette(az első)mert akkor köröztelek le!
Tompi!
céééézééével Bérczi.
Nem fotózta le valaki hogy gimnasztikáztam a motoron?
majd holnap bazmeg....mondtam hogy gyere át oszt lesd mneg!kancsó
A Bérczik
Franc várjon rád vaze.
semmi bajom bazmeg!kemény vagyok....húúúúúú de fáj a vállam! nincs vész sonájka!
köszi siettem nagyon,de mint tudjuk a rohanásnak mindig ilyesmi a vége viszont szép időket mentem,és gyakorlatilag 1-2 tizeden belül mindet!du még mentem,de már akkora nagyon fájt a vállam meg a derekam(csak meg gyepált az esés)
Predi! Nagyot estél? Tök egybe voltál amikor beszéltünk. Azthittem csak elcsúsztál . Akor jobbulást.
Szia! Az LX nek igaza van,de még annyit, a közepét ne kend be mert nem fogod tudni levenni ha kell.
Kösszi-kösszi de de nem estem volna ha nincs ez az időmérő mizéria
volt ma vki kint klub kupán?
MEg te is voltál erre-arra a pályán kívül....ezt is tőlem tanultad...gratula az 1.59-hez, és meg ahhoz is, hogy ekkora esés után még visszaáltál a versenybe....jobbulást!
ejjjjjjj predi mester!
Sajnálom hogy így jött össze, jól mentél nagyon, igaz Adorján már ott loholt a hátsótokban, őt már biztos nem lehetett volna megállítani, de nálam megnyerted a futamot!
Addig piszkáltál,hogy nekem is meglett az 1,59
Csak fáj nagyon,meg a levegő vétel is
Ez is a te hibád,bele hajszol mindenbe
szerencséjük volt nagyon...